Men competitors

1 -60 kg CHOI
In hyuk
1. seed (52. place wrl) KOR
2 -60 kg YASHUEV
Islam
2. seed (55. place wrl) RUS
3 -60 kg DIAZ
Adonis
3. seed (67. place wrl) USA
4 -60 kg GADZHIEV
Sakhavat
4. seed (99. place wrl) RUS
5 -60 kg KIM
Channyeong
5. seed (113. place wrl) KOR
6 -60 kg MACDONALD
Neil
6. seed (136. place wrl) GBR
7 -60 kg BASSOU
Issam
7. seed (151. place wrl) MAR
8 -60 kg GOMEZ
Nicolas
8. seed (201. place wrl) ARG
9 -60 kg ALAHMADI
Hassan
KSA
10 -60 kg YANAKOV
Borislav
BUL
11 -60 kg FALATAH
Mohammed
KSA
1 -66 kg AN
Baul
1. seed (1. place wrl) KOR
2 -66 kg BASSOU
Imad
2. seed (20. place wrl) MAR
3 -66 kg KIM
Limhwan
3. seed (35. place wrl) KOR
4 -66 kg ABDULZHALILOV
Abdula
4. seed (37. place wrl) RUS
5 -66 kg LEFEVERE
Jasper
5. seed (48. place wrl) BEL
6 -66 kg LISSENS
Thomas
6. seed (70. place wrl) BEL
7 -66 kg HAMAD
Sulaiman
7. seed (90. place wrl) KSA
8 -66 kg SOARES
Andre
8. seed (108. place wrl) POR
9 -66 kg KHAMETOV
Islam
RUS
10 -66 kg VARGAS
Ryan
USA
11 -66 kg HALL
Samuel
GBR
1 -73 kg AN
Changrim
1. seed (4. place wrl) KOR
2 -73 kg FOGEL
Leo
2. seed (57. place wrl) RUS
3 -73 kg CLARA
Alejandro
3. seed (70. place wrl) ARG
4 -73 kg OZDOEV
Zelimkhan
4. seed (90. place wrl) RUS
5 -73 kg LANGLOIS
Bradley
5. seed (126. place wrl) CAN
6 -73 kg TURNER
Aaron
6. seed (139. place wrl) GBR
7 -73 kg SEDMIDUBSKY
Vaclav
7. seed (219. place wrl) CZE
8 -73 kg LEE
Robert
8. seed (220. place wrl) USA
9 -73 kg HAM
Eric
GBR
10 -73 kg HAJJAJ
Noureddine
MAR
11 -73 kg MARTIROSYAN
Ashot kamoevich
BUL
1 -81 kg DELPOPOLO
Nicholas
1. seed (74. place wrl) USA
2 -81 kg BRIAND
Etienne
2. seed (77. place wrl) CAN
3 -81 kg SEMENOV
Stanislav
3. seed (81. place wrl) RUS
4 -81 kg DOSEN
Bojan
4. seed (97. place wrl) SRB
5 -81 kg HONG
Suk woong
5. seed (117. place wrl) KOR
6 -81 kg MOUTII
Achraf
6. seed (128. place wrl) MAR
7 -81 kg MATTSSON
Olle
7. seed (192. place wrl) SWE
8 -81 kg MJRASHI
Ali
KSA
9 -81 kg AZIZOV
Abas
RUS
1 -90 kg GWAK
Donghan
1. seed (5. place wrl) KOR
2 -90 kg BROWN
Colton
2. seed (25. place wrl) USA
3 -90 kg LEE
Jaeyong
3. seed (91. place wrl) KOR
4 -90 kg KRIEBER GAGNON
Louis
4. seed (97. place wrl) CAN
5 -90 kg BURT
Zachary
5. seed (128. place wrl) CAN
6 -90 kg RODRIGUES
Tiago
6. seed (144. place wrl) POR
7 -90 kg AMIRMETOV
Rustam
7. seed (203. place wrl) RUS
8 -90 kg BULEKULOV
Faruch
8. seed (235. place wrl) KGZ
9 -90 kg IGOLNIKOV
Mikhail
RUS
1 -100 kg FLETCHER
Benjamin
1. seed (26. place wrl) GBR
2 -100 kg WON
Jonghoon
2. seed (67. place wrl) KOR
3 -100 kg MATTSSON
Emil
3. seed (108. place wrl) SWE
4 -100 kg SMITH III
La
4. seed (146. place wrl) USA
5 -100 kg MAGOMEDOV
Khaybula
5. seed (149. place wrl) RUS
6 -100 kg MANIA
Sultan
6. seed (204. place wrl) KSA
7 -100 kg ISHIMOV
Oleg
7. seed (204. place wrl) RUS
8 -100 kg LEE
Kyu-won
KOR
9 -100 kg SILVA
Pedro
POR
10 -100 kg ELNAHAS
Shady
CAN
11 -100 kg ABDALLAOUI
Imad
MAR
1 +100 kg KRIVOBOKOV
Anton
1. seed (58. place wrl) RUS
2 +100 kg KIM
Kyeongtae
2. seed (66. place wrl) KOR
3 +100 kg MELBOURNE
Andrew
3. seed (144. place wrl) GBR
4 +100 kg HAJJI
Adil
MAR
5 +100 kg CAMPOS
Hector
ARG
6 +100 kg SHIRIAEV
Maksim
RUS
7 +100 kg BASHAEV
Tamerlan
RUS