Men competitors

1 -60 kg SAFAROV
Orkhan
1. seed (2. place wrl) AZE
2 -60 kg PAPINASHVILI
Amiran
2. seed (3. place wrl) GEO
3 -60 kg GARRIGOS
Francisco
3. seed (6. place wrl) ESP
4 -60 kg MSHVIDOBADZE
Robert
4. seed (12. place wrl) RUS
5 -60 kg GERCHEV
Yanislav
5. seed (16. place wrl) BUL
6 -60 kg CHKHVIMIANI
Lukhumi
6. seed (17. place wrl) GEO
7 -60 kg OZLU
Bekir
7. seed (19. place wrl) TUR
8 -60 kg REVOL
Cedric
8. seed (20. place wrl) FRA
1 -66 kg FLICKER
Tal
1. seed (2. place wrl) ISR
2 -66 kg MARGVELASHVILI
Vazha
2. seed (3. place wrl) GEO
3 -66 kg ZANTARAIA
Georgii
3. seed (5. place wrl) UKR
4 -66 kg SHMAILOV
Baruch
4. seed (8. place wrl) ISR
5 -66 kg SHIKHALIZADA
Nijat
5. seed (11. place wrl) AZE
6 -66 kg OLEINIC
Sergiu
6. seed (14. place wrl) POR
7 -66 kg MINKOU
Dzmitry
7. seed (15. place wrl) BLR
8 -66 kg GOMBOC
Adrian
8. seed (22. place wrl) SLO
1 -73 kg ORUJOV
Rustam
1. seed (2. place wrl) AZE
2 -73 kg HEYDAROV
Hidayat
2. seed (5. place wrl) AZE
3 -73 kg SHAVDATUASHVILI
Lasha
3. seed (6. place wrl) GEO
4 -73 kg MACIAS
Tommy
4. seed (7. place wrl) SWE
5 -73 kg BUTBUL
Tohar
5. seed (8. place wrl) ISR
6 -73 kg IARTCEV
Denis
6. seed (10. place wrl) RUS
7 -73 kg MOGUSHKOV
Musa
7. seed (14. place wrl) RUS
8 -73 kg UNGVARI
Miklos
8. seed (16. place wrl) HUN
1 -81 kg DE WIT
Frank
1. seed (3. place wrl) NED
2 -81 kg KHUBETSOV
Alan
2. seed (4. place wrl) RUS
3 -81 kg UNGVARI
Attila
3. seed (5. place wrl) HUN
4 -81 kg IVANOV
Ivaylo
4. seed (6. place wrl) BUL
5 -81 kg LAPPINAGOV
Aslan
5. seed (9. place wrl) RUS
6 -81 kg CSOKNYAI
Laszlo
6. seed (10. place wrl) HUN
7 -81 kg REKHVIASHVILI
Zebeda
7. seed (13. place wrl) GEO
8 -81 kg MARCONCINI
Matteo
8. seed (14. place wrl) ITA
1 -90 kg KUKOLJ
Aleksandar
1. seed (1. place wrl) SRB
2 -90 kg MAJDOV
Nemanja
2. seed (2. place wrl) SRB
3 -90 kg ZGANK
Mihael
3. seed (3. place wrl) SLO
4 -90 kg CLERGET
Axel
4. seed (4. place wrl) FRA
5 -90 kg KHALMURZAEV
Khusen
5. seed (5. place wrl) RUS
6 -90 kg SHERAZADISHVILI
Nikoloz
6. seed (11. place wrl) ESP
7 -90 kg MEHDIYEV
Mammadali
7. seed (12. place wrl) AZE
8 -90 kg GVINIASHVILI
Beka
8. seed (14. place wrl) GEO
1 -100 kg KORREL
Michael
1. seed (1. place wrl) NED
2 -100 kg MAMMADOV
Elkhan
2. seed (2. place wrl) AZE
3 -100 kg GASIMOV
Elmar
3. seed (3. place wrl) AZE
4 -100 kg DENISOV
Kirill
4. seed (5. place wrl) RUS
5 -100 kg LIPARTELIANI
Varlam
5. seed (6. place wrl) GEO
6 -100 kg MARET
Cyrille
6. seed (7. place wrl) FRA
7 -100 kg ZANKISHIEV
Kazbek
7. seed (8. place wrl) RUS
8 -100 kg CIRJENICS
Miklos
8. seed (9. place wrl) HUN
1 +100 kg TUSHISHVILI
Guram
1. seed (3. place wrl) GEO
2 +100 kg BOR
Barna
2. seed (4. place wrl) HUN
3 +100 kg BONDARENKO
Stanislav
3. seed (6. place wrl) UKR
4 +100 kg KRPALEK
Lukas
4. seed (8. place wrl) CZE
5 +100 kg OKRUASHVILI
Adam
5. seed (10. place wrl) GEO
6 +100 kg NATEA
Daniel
6. seed (14. place wrl) ROU
7 +100 kg KOKAURI
Ushangi
7. seed (21. place wrl) AZE
8 +100 kg KHAMMO
Iakiv
8. seed (23. place wrl) UKR