Berlin Cadet European Cup 2024 | LIUBIMOVSKI Daniel | 3. place | +90 kg | ||
Varadero Junior Panamerican Cup 2024 | VELAZCO Christopher | 1. place | -60 kg | ||
Varadero Junior Panamerican Cup 2024 | RODRIGUEZ Dominic | 1. place | -81 kg | ||
Varadero Junior Panamerican Cup 2024 | CANCELA Nicole | 1. place | -57 kg | ||
Varadero Junior Panamerican Cup 2024 | FARNOT Anthony | 2. place | -73 kg | ||
Varadero Junior Panamerican Cup 2024 | JASPE Emily Daniela | 2. place | -63 kg | ||
Varadero Junior Panamerican Cup 2024 | GONZALEZ Shavon | 2. place | -70 kg | ||
Varadero Junior Panamerican Cup 2024 | PRADO Alexander | 3. place | -66 kg | ||
Varadero Cadet Panamerican Cup 2024 | PRADO Alexander | 1. place | -66 kg | ||
Varadero Cadet Panamerican Cup 2024 | FARNOT Anthony | 1. place | -73 kg | ||
Varadero Cadet Panamerican Cup 2024 | UEYAMA Kanta | 1. place | +90 kg | ||
Varadero Cadet Panamerican Cup 2024 | NAVARRO Jared | 2. place | -73 kg | ||
Varadero Cadet Panamerican Cup 2024 | GENEREUX Aubrey | 2. place | -52 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | TERAO David | 1. place | -60 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | SILOT Johan | 1. place | -81 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | KNAUF Alexander | 2. place | -90 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | SAUCEDO Geronimo | 2. place | -100 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | VELAZCO Christopher | 3. place | -60 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | JASPE Emily Daniela | 3. place | -63 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | GOLDEN Sara | 3. place | -63 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | STOUT Nicole | 3. place | -78 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | ALAYNICK Jessica | 3. place | +78 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | BELFER Nathan | 5. place | -66 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | AGHASARYAN Davit | 5. place | -90 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | GONZALEZ Shavon | 5. place | -70 kg | ||
Varadero Panamerican Open 2024 | YANG Joshua | 7. place | -60 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | LABORDE Maria Celia | 7. place | -48 kg | ||
Podgorica Junior European Cup 2024 | NGUYEN Nancy | 1. place | -70 kg | ||
Grand Prix Upper Austria 2024 | YONEZUKA Jack | 3. place | -73 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | LABORDE Maria Celia | 7. place | -48 kg | ||
Riga Veteran European Cup 2024 | MARQUEZ RAY | 2. place | -81 kg | ||
Algiers African Open 2024 | ELMAHROUKEY Noran | 7. place | -57 kg | ||
Tunis African Open 2024 | RODRIGUEZ Dominic | 1. place | -81 kg | ||
Tunis African Open 2024 | MYERS Melissa | 1. place | -70 kg | ||
Tunis African Open 2024 | VELAZCO Christopher | 2. place | -60 kg | ||
Tunis African Open 2024 | SUZUKI Anne | 5. place | -48 kg | ||
Tunis African Open 2024 | SCHURR Jenna | 7. place | -52 kg | ||
Tunis African Open 2024 | NELSON Leana | 7. place | -57 kg | ||
Tunis African Open 2024 | ELMAHROUKEY Noran | 7. place | -57 kg | ||
Tunis Junior African Cup 2024 | VELAZCO Christopher | 1. place | -60 kg |
Select year on top of the page.