European Judo Championships Seniors Individuals 2024 | PONT Blandine | 2. place | -48 kg | ||
European Judo Championships Seniors Individuals 2024 | REVOL Cedric | 3. place | -60 kg | ||
European Judo Championships Seniors Individuals 2024 | GNETO Astride | 7. place | -52 kg | ||
Warsaw Veteran European Cup 2024 | ANTOINETTE Richard | 1. place | -90 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | ANNIS Morgane | 1. place | -48 kg | ||
Warsaw Veteran European Cup 2024 | WITZ Frank | 2. place | -100 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | JEAN Peter | 2. place | -73 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | ROZAN Maylis | 2. place | -57 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | CANCAN Celia | 2. place | +78 kg | ||
Warsaw Veteran European Cup 2024 | FORNELL Fabien | 3. place | -73 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | DABAYA Junior | 3. place | -81 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | CUQ Pauline | 3. place | -52 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | MELIS Emma | 3. place | -57 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | GRASSIN Eva | 3. place | -63 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | DAGHARI Israa | 3. place | +78 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | SYNOLD Raphael | 5. place | -60 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | OKOYE Jason | 5. place | -81 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | MEKHOUKH Fares | 5. place | -100 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | RIGAUD Yann | 5. place | +100 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | KATENDI NZUZI Fina Pamedie | 5. place | -48 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | MEYER Camille | 5. place | -70 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | REZEAU Yelena | 5. place | -70 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | MUINO BOVE Joaquim | 7. place | -73 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | AMILY Come | 7. place | -73 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | DROUET Titouan | 7. place | -90 kg | ||
Lignano Junior European Cup 2024 | LANSKIN Thais | 7. place | -78 kg | ||
Poznan Junior European Cup 2024 | BOTHY Sarah | 1. place | -52 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | BOUE Noah | 1. place | -73 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | LAHRIFI Lalla-Dounia | 1. place | -48 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | MUTEBA Nina | 1. place | -70 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | FEUILLET--NGUIMGO Emma | 1. place | +70 kg | ||
Poznan Junior European Cup 2024 | MARQUES Alicia | 2. place | -52 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | NZUZI DIASIVI Kevin | 2. place | +90 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | CHAMPION Oriane | 2. place | -57 kg | ||
Poznan Junior European Cup 2024 | FOUQUET-PERTUSA Lucas | 3. place | -90 kg | ||
Poznan Junior European Cup 2024 | CHIPAN Jaelynn | 3. place | -63 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | SALAH Mehdi | 3. place | -73 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | IURCOVSCHI David | 3. place | -81 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | ANDZYAN Minas | 3. place | -90 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | AUREL Mathilde | 3. place | -40 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | ARNAUD Laurine | 3. place | -44 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | CARILLON Clarisse | 3. place | -52 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | BENGHEZAL Emma | 3. place | -63 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | BOUM-MAHOP Morgane | 3. place | -70 kg | ||
Poznan Junior European Cup 2024 | ROMER Lise May | 5. place | -70 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | CUQ Axel | 5. place | -50 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | LUCAS Titouan | 5. place | -55 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | DE ARAUJO Baptiste | 5. place | -66 kg | ||
Berlin Cadet European Cup 2024 | ZITOUNI Shelssy | 7. place | -44 kg | ||
Dubrovnik Senior European Cup 2024 | SAPARBAEV Khamzat | 1. place | +100 kg | ||
Dubrovnik Senior European Cup 2024 | AKIANA MONGO Matheo | 2. place | +100 kg | ||
Dubrovnik Senior European Cup 2024 | DIABY Tieman | 3. place | +100 kg | ||
Teplice Cadet European Cup 2024 | URBAN Noemie | 5. place | -40 kg | ||
Dubrovnik Senior European Cup 2024 | METIFIOT Hugo | 7. place | -90 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | RINER Teddy | 1. place | +100 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | MALONGA Madeleine | 1. place | -78 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | TOLOFUA Julia | 1. place | +78 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | MKHEIDZE Luka | 2. place | -60 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | KHYAR Walide | 3. place | -66 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | MOKDAR Faiza | 3. place | -57 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | FONTAINE Lea | 5. place | +78 kg | ||
Antalya Grand Slam 2024 | NGAYAP HAMBOU Maxime-Gael | 7. place | -90 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | BORDIN Maxence | 1. place | -100 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | DE CARVALHO Alya | 1. place | -57 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | NOEL Kylian | 2. place | -66 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | ROZAN Maylis | 2. place | -57 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | DANDO Emilie | 2. place | -63 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | DIJOL Zacharie | 3. place | -60 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | RENARD Alexis | 3. place | -66 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | JEAN Peter | 3. place | -73 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | MEKHOUKH Fares | 3. place | -100 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | ANNIS Morgane | 3. place | -48 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | BRUHL Loriane | 3. place | -63 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | BOURSAS Doria | 3. place | -63 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | DEPRI Ilona | 3. place | -70 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | REZEAU Yelena | 5. place | -70 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | ZOBA CASI Exaucee | 5. place | -78 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | RAY Kelvin | 7. place | -60 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | GUILLARD Anatole | 7. place | -60 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | OKOYE Jason | 7. place | -81 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | ASCOFARE Rayane | 7. place | -90 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | DESANGLE Marie | 7. place | -70 kg | ||
Anadia Junior European Cup 2024 | DARBES-TAKAM Teophila | 7. place | -70 kg | ||
Tbilisi Grand Slam 2024 | ESPADINHA Laura | 2. place | -48 kg | ||
Tbilisi Grand Slam 2024 | HAYME Coralie | 2. place | +78 kg | ||
Tbilisi Grand Slam 2024 | VERGNES Richard | 5. place | -60 kg | ||
Tbilisi Grand Slam 2024 | TCHEUMEO Audrey | 5. place | -78 kg | ||
Riga Senior European Cup 2024 | DIABY Tieman | 1. place | +100 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | BOUE Noah | 1. place | -73 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | NZUZI DIASIVI Kevin | 1. place | +90 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | AUREL Mathilde | 1. place | -40 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | AGATI-ALOUACHE Manon | 1. place | -57 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | MUTEBA Nina | 1. place | -70 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | MINKADA-CAQUINEAU Leonie | 1. place | +70 kg | ||
Riga Senior European Cup 2024 | DERMEE Orso | 2. place | -100 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | DA COSTA Jean Pascal Bi Goly | 2. place | +90 kg | ||
Riga Senior European Cup 2024 | CYSIQUE William | 3. place | -66 kg | ||
Riga Senior European Cup 2024 | URDIALES Manon | 3. place | -48 kg | ||
Riga Senior European Cup 2024 | CHEVALIER Mathilde | 3. place | -52 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | SOLANA Ethan | 3. place | -55 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | SALAH Mehdi | 3. place | -73 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | IURCOVSCHI David | 3. place | -81 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | ARNAUD Laurine | 3. place | -44 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | ABDALLAH Talyana | 3. place | -57 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | FEUILLET--NGUIMGO Emma | 3. place | +70 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | CARILLON Clarisse | 5. place | -52 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | RULLIER Lucie | 5. place | -70 kg | ||
Riga Senior European Cup 2024 | GUERRE Salome | 7. place | -57 kg | ||
Riga Senior European Cup 2024 | BARBAUD Gabrielle | 7. place | -70 kg | ||
Porec Cadet European Cup 2024 | SONNTAG Gaya | 7. place | -90 kg | ||
Podgorica Junior European Cup 2024 | CHIPAN Jaelynn | 3. place | -57 kg | ||
Grand Prix Upper Austria 2024 | REVOL Cedric | 2. place | -60 kg | ||
Grand Prix Upper Austria 2024 | POULANGE Alyssia | 5. place | -52 kg | ||
Grand Prix Upper Austria 2024 | DEBERDT Gaetane | 7. place | -63 kg | ||
Antalya Cadet European Cup 2024 | ALGER Dayana | 7. place | +70 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | BUCHARD Amandine | 1. place | -52 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | GNETO Priscilla | 1. place | -57 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | AGBEGNENOU Clarisse | 1. place | -63 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | PINOT Margaux | 2. place | -70 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | POSVITE Fanny Estelle | 2. place | -78 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | VALADIER PICARD Romain | 3. place | -60 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | FONTAINE Lea | 5. place | +78 kg | ||
Tashkent Grand Slam 2024 | GNETO Astride | 7. place | -52 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | JEAN Enzo | 1. place | -60 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | MEITE Amadou | 1. place | +100 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | PERROT Anais | 1. place | -48 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | VERSMISSE Lyse | 1. place | -78 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | MERLIN Maxime | 2. place | -60 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | HAYME Coralie | 2. place | +78 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | CAZORLA Orlando | 3. place | -73 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | PIERRE Baptiste | 3. place | -81 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | GILLY Coralie | 3. place | -48 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | URDIALES Manon | 3. place | -48 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | WEILL DIT MOREY Julie | 3. place | -52 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | FAWAZ Martha | 3. place | -57 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | GOMES Benjamin | 5. place | -66 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | BLANDIN Antonin | 5. place | -73 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | L HERBIER Teo | 5. place | -90 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | CAROLY Eniel | 5. place | -90 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | CUQ Pauline | 5. place | -52 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | ISSOUFI Kaila | 5. place | -70 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | BARBAUD Gabrielle | 5. place | -70 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | M BAIRO Anne Fatoumata | 5. place | +78 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | LIMARE Vincent | 7. place | -60 kg | ||
Warsaw European Open 2024 | GILLY Marine | 7. place | -48 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DEMONIERE--BADIE Romain | 1. place | -50 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BRARD Lucio | 1. place | -66 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BOUE Noah | 1. place | -73 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | LAHRIFI Lalla-Dounia | 1. place | -48 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | MUTEBA Nina | 1. place | -70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DIETEMANN Nathan | 2. place | -66 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BELLEVAL Jawanys | 2. place | -73 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DA COSTA Jean Pascal Bi Goly | 2. place | +90 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | AUREL Mathilde | 2. place | -40 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | ARNAUD Laurine | 2. place | -44 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | LOPEZ Alice | 2. place | -48 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | CARILLON Clarisse | 2. place | -52 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BOUM-MAHOP Morgane | 2. place | -70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | MINKADA-CAQUINEAU Leonie | 2. place | +70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | CUQ Axel | 3. place | -50 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | LUCAS Titouan | 3. place | -55 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | SOLANA Ethan | 3. place | -55 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | ADRIANO Maxence | 3. place | -60 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | SALAH Mehdi | 3. place | -73 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | IURCOVSCHI David | 3. place | -81 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | SONNTAG Gaya | 3. place | -90 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | NZUZI DIASIVI Kevin | 3. place | +90 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DEKENNE DIFFO Azriel | 3. place | +90 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DA COSTA Clelia | 3. place | -40 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BAILLEUL Helea | 3. place | -48 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BERRIOT Eilys | 3. place | -52 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | ABDALLAH Talyana | 3. place | -57 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | CHAMPION Oriane | 3. place | -57 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DALMASSO Madeleine | 3. place | -63 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | RULLIER Lucie | 3. place | -70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BONNOT Maeva | 3. place | +70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | FEUILLET--NGUIMGO Emma | 3. place | +70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | MORIN Mathieu | 5. place | -50 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | EL RHABA Ziyad | 5. place | -60 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | ENES Gabriel | 5. place | -73 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | OUBENAISSA Salim | 5. place | -81 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | ZITOUNI Shelssy | 5. place | -44 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | FLORINE Maelyce | 5. place | -44 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | MOUSSATI Nourane | 5. place | -48 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | MARTINEZ Capucine | 5. place | -48 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DYE Isciane | 5. place | -52 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BOURDON Honorine | 5. place | -70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | HEURTEAU Bleuene | 5. place | +70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BERTHELEMY Marie | 5. place | +70 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | BACK Jules | 7. place | -50 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | MAHON Melvyn | 7. place | -81 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | JAURES Ludmila | 7. place | -40 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | LAGHAMAR Yousra | 7. place | -40 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DIABATE Doussou | 7. place | -44 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | DETRE Julia | 7. place | -48 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | PHINERA Ines | 7. place | -57 kg | ||
Fuengirola Cadet European Cup 2024 | GUENNEUGUES Audren | 7. place | -63 kg | ||
Baku Grand Slam 2024 | DICKO Romane | 1. place | +78 kg | ||
Baku Grand Slam 2024 | MKHEIDZE Luka | 2. place | -60 kg | ||
Baku Grand Slam 2024 | BOUBA Daikii | 2. place | -66 kg | ||
Baku Grand Slam 2024 | GAHIE Marie Eve | 2. place | -70 kg | ||
Baku Grand Slam 2024 | MATHIEU Alexis | 5. place | -90 kg | ||
Baku Grand Slam 2024 | GABA Joan-Benjamin | 7. place | -73 kg | ||
Baku Grand Slam 2024 | CYSIQUE Sarah Leonie | 7. place | -57 kg | ||
Gyor European Open 2024 | METROT Lea | 1. place | -52 kg | ||
Gyor European Open 2024 | FAWAZ Martha | 1. place | -57 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | COLIN Zachary | 1. place | -60 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | DE ARAUJO Baptiste | 1. place | -66 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | BELLEVAL Jawanys | 1. place | -73 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | DA COSTA Clelia | 1. place | -40 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | BERRIOT Eilys | 1. place | -52 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | DUCHAUSSOY Laura | 1. place | -63 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | MUTEBA Nina | 1. place | -70 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | BERTHELEMY Marie | 1. place | +70 kg | ||
Gyor European Open 2024 | JAFFART Thomas | 2. place | -66 kg | ||
Gyor European Open 2024 | OTMANE Luca | 2. place | -73 kg | ||
Tunis African Open 2024 | GAUDY Florent | 2. place | -100 kg | ||
Gyor European Open 2024 | PERROT Anais | 2. place | -48 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | CUQ Axel | 2. place | -50 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | SALAH Mehdi | 2. place | -73 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | SONNTAG Gaya | 2. place | -90 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | NZUZI DIASIVI Kevin | 2. place | +90 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | LOPEZ Alice | 2. place | -48 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | DYE Isciane | 2. place | -52 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | RULLIER Lucie | 2. place | -70 kg | ||
Gyor European Open 2024 | VERGNES Richard | 3. place | -60 kg | ||
Gyor European Open 2024 | LESAUVAGE Simon | 3. place | -66 kg | ||
Gyor European Open 2024 | CAZORLA Orlando | 3. place | -73 kg | ||
Gyor European Open 2024 | GILLY Coralie | 3. place | -48 kg | ||
Gyor European Open 2024 | GILLY Marine | 3. place | -48 kg | ||
Gyor European Open 2024 | BEYSSAC-POULIN Helena | 3. place | -52 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | ADRIANO Maxence | 3. place | -60 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | ARNAUD Laurine | 3. place | -44 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | LAHRIFI Lalla-Dounia | 3. place | -48 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | FEYRABEND Elea | 3. place | -48 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | AGATI-ALOUACHE Manon | 3. place | -57 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | FEUILLET--NGUIMGO Emma | 3. place | +70 kg | ||
Gyor European Open 2024 | MASSON JBILOU Driss | 5. place | -66 kg | ||
Gyor European Open 2024 | RICHARD Clementine | 5. place | -48 kg | ||
Gyor European Open 2024 | DE CARVALHO Alya | 5. place | -57 kg | ||
Gyor European Open 2024 | JARROT Lucie | 5. place | -70 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | CERATTO Victor | 5. place | -50 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | TABET Ishak | 5. place | -66 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | BERNON Lison | 5. place | -48 kg | ||
Gyor European Open 2024 | DIARRASSOUBA Oceane | 5. place | +78 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | LOPEZ Marie | 5. place | -70 kg | ||
Gyor European Open 2024 | RAY Kelvin | 7. place | -60 kg | ||
Gyor European Open 2024 | GOBERT Maxime | 7. place | -73 kg | ||
Gyor European Open 2024 | LIVEZE Kenny | 7. place | -100 kg | ||
Gyor European Open 2024 | AKIANA MONGO Matheo | 7. place | +100 kg | ||
Gyor European Open 2024 | RIBOULON Cloe | 7. place | -52 kg | ||
Gyor European Open 2024 | LOUIS SIDNEY Maryline | 7. place | -57 kg | ||
Gyor European Open 2024 | ISSOUFI Kaila | 7. place | -70 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | AYMARD Tifenn | 7. place | -48 kg | ||
Follonica Cadet European Cup 2024 | CHINI Chiara | 7. place | +70 kg | ||
Tunis Junior African Cup 2024 | OKOYE Jason | 2. place | -81 kg | ||
Tunis Junior African Cup 2024 | HARVENT Keziah | 3. place | -90 kg | ||
Tunis Junior African Cup 2024 | GASTALDI Oceane | 3. place | -63 kg | ||
Tunis Junior African Cup 2024 | DEGHNOUCHE Ibrahim | 5. place | -66 kg | ||
Tunis Junior African Cup 2024 | RAMDANI Sami | 5. place | +100 kg | ||
Tunis Junior African Cup 2024 | MOKHTARI Ousir | 7. place | -73 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | MKHEIDZE Luka | 1. place | -60 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | RINER Teddy | 1. place | +100 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | BOUKLI Shirine | 1. place | -48 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | MOKDAR Faiza | 1. place | -57 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | AGBEGNENOU Clarisse | 1. place | -63 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | DICKO Romane | 1. place | +78 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | GAHIE Marie Eve | 2. place | -70 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | NGAYAP HAMBOU Maxime-Gael | 3. place | -90 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | CYSIQUE Sarah Leonie | 3. place | -57 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | PINOT Margaux | 3. place | -70 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | MALONGA Madeleine | 3. place | -78 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | FONTAINE Lea | 3. place | +78 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | VALADIER PICARD Romain | 7. place | -60 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | MAZZARINO Lila | 7. place | -70 kg | ||
Paris Grand Slam 2024 | TCHEUMEO Audrey | 7. place | -78 kg | ||
Grand Prix Portugal 2024 | BUTTIGIEG Chloe | 3. place | -78 kg | ||
Grand Prix Portugal 2024 | HAYME Coralie | 3. place | +78 kg | ||
Grand Prix Portugal 2024 | VELLOZZI Ophelie | 5. place | -57 kg | ||
Grand Prix Portugal 2024 | LABORDE Max | 7. place | -90 kg | ||
Grand Prix Portugal 2024 | JARROT Lucie | 7. place | -70 kg |
Select year on top of the page.