Search
View
#
Athlete
Seeder
WRL
Result
KUKOLJ Aleksandar
SRB
1. seed
1
-
CERIC Larisa
BIH
1. seed
2
-
POWELL Natalie
GBR
1. seed
2
-
NIKIFOROV Toma
BEL
1. seed
3
-
SMYTHE-DAVIS Nekoda
GBR
1. seed
3
-
MAJDOV Nemanja
SRB
3. seed
4
-
NIKOLIC Milica
SRB
1. seed
4
-
FONSECA Jorge
POR
2. seed
6
-
GARRIGOS Francisco
ESP
1. seed
7
-
FLETCHER Benjamin
IRL
3. seed
9
-
VAN SNICK Charline
BEL
1. seed
9
-
MCKENZIE Ashley
GBR
2. seed
10
-
MONTEIRO Telma
POR
2. seed
10
-
ANTOMARCHI Kaliema
CUB
2. seed
10
-
CONWAY Sally
GBR
1. seed
11
-
LIEN Chen-ling
TPE
3. seed
12
-
ZUPANCIC Kelita
CAN
2. seed
12
-
MARGELIDON Arthur
CAN
1. seed
13
-
EGUTIDZE Anri
POR
1. seed
13
-
ORTIZ Idalys
CUB
2. seed
13
-
DEGUCHI Christa
CAN
4. seed
13
-
KLIMKAIT Jessica
CAN
5. seed
14
-
JABLONSKYTE Sandra
LTU
3. seed
14
-
CHEIKH ROUHOU Nihel
TUN
4. seed
15
-
SAMARDZIC Aleksandra
BIH
3. seed
16
-
SCHLESINGER Alice
GBR
1. seed
16
-
OLEINIC Sergiu
POR
1. seed
17
-
HOWELL Gemma
GBR
4. seed
17
-
BERNABEU Maria
ESP
5. seed
18
-
RODRIGUEZ Elvismar
VEN
6. seed
19
-
VALOIS-FORTIER Antoine
CAN
2. seed
20
-
COSTA Catarina
POR
2. seed
20
-
GUICA Ecaterina
CAN
2. seed
20
-
BURT Zachary
CAN
5. seed
21
-
JABALLAH Faicel
TUN
1. seed
21
-
SOLIS Osniel
CUB
2. seed
22
-
FIGUEROA Julia
ESP
3. seed
22
-
ROGIC Jovana
SRB
6. seed
22
-
RAMOS Joana
POR
3. seed
22
-
DHOUIBI Fraj
TUN
3. seed
23
-
BRIAND Etienne
CAN
3. seed
23
-
ADLINGTON Sarah
GBR
5. seed
23
-
RAMIREZ Yahima
POR
3. seed
23
-
GAITERO MARTIN Alberto
ESP
3. seed
24
-
ARMENTEROS Jose
CUB
4. seed
26
-
LEON Karen
VEN
4. seed
26
-
BARRIOS Anriquelis
VEN
3. seed
26
-
BOUCHARD Antoine
CAN
2. seed
27
-
VAN GANSBEKE Kenneth
BEL
4. seed
27
-
JURA Anne sophie
BEL
4. seed
27
-
GERCHEV Yanislav
BUL
4. seed
28
-
DIOGO Joana
POR
5. seed
28
-
LEUNG Po sum
HKG
7. seed
29
-
CRISOSTOMO Joao
POR
5. seed
30
-
TREMBLAY Stefanie
CAN
5. seed
32
-
BJAOUI Meriem
TUN
6. seed
33
-
ESTRADA Magdiel
CUB
3. seed
34
-
NDIAYE Mbagnick
SEN
2. seed
35
-
HURTADO MUNOZ Melissa
CUB
6. seed
35
-
CHOUCHI Sami
BEL
4. seed
36
-
BEN AMMAR Abdelaziz
TUN
5. seed
37
-
WILLEMS Gabriella
BEL
7. seed
37
-
FLETCHER Megan
IRL
8. seed
38
-
ILIEVA Ivelina
BUL
8. seed
40
-
SAGNA Monica
SEN
6. seed
40
-
TORRES MARIMON Yandry
CUB
5. seed
41
-
TAKAYAWA Tevita
FIJ
5. seed
42
-
PEREZ BOX Ana
ESP
4. seed
42
-
MANSINHO Goncalo
POR
6. seed
43
-
KRIEBER GAGNON Louis
CAN
7. seed
43
-
GONZALEZ Asley
CUB
8. seed
44
-
SAMPAIO Patricia
POR
5. seed
44
-
MANSOUR Lola
BEL
-
44
-
PUCHE Isabel
ESP
7. seed
47
-
FERNANDES Jorge
POR
4. seed
48
-
VERSTRAETEN Jorre
BEL
7. seed
48
-
KHOJAZODA Behruzi
TJK
5. seed
50
-
GRANDA Andy
CUB
3. seed
52
-
SAIDOV Saidzhalol
TJK
6. seed
53
-
SADIKOVIC Harun
BIH
4. seed
54
-
DIOP Moussa
SEN
8. seed
55
-
BOQIEV Sukhrob
TJK
-
57
-
LE BEAU Eyale
COD
-
57
-
DICHEV Daniel
BUL
7. seed
63
-
MAZOUZ Sarah myriam
GAB
6. seed
69
-
SARAIVA Nuno
POR
6. seed
70
-
MONIZ Adysangela
CPV
7. seed
72
-
ESTEVES Mariana
POR
5. seed
73
-
CESAR Diogo
GBS
6. seed
74
-
TSUI Shuk ki
HKG
6. seed
75
-
PINEDA Pedro
VEN
5. seed
79
-
BAUZA Karolis
LTU
8. seed
85
-
BURNS Nathon
IRL
7. seed
86
-
SICCARDI Yann
MON
-
87
-
KOUAMBA Terence
GAB
6. seed
88
-
SILVA Djamila
CPV
7. seed
88
-
PARRA Angel
ESP
6. seed
89
-
AHIAVOR Victor
GHA
-
91
-
BERGER Sophie
BEL
7. seed
91
-
REYES Kyle
CAN
-
96
-
MOGOPA Gavin
BOT
8. seed
98
-
BENTO Casimiro
ANG
-
100
-
TONISTE Kristjan
EST
7. seed
107
-
URQUIZA SOLANA Alfonso
ESP
8. seed
110
-
KIBIKAI Paul
GAB
-
110
-
ZADRO Petar
BIH
-
119
-
LEBANG Thato
BOT
7. seed
120
-
MURODOV Akmal
TJK
-
121
-
MARTINEZ Jorge
CUB
-
122
-
BURT Emily
CAN
-
132
-
MIRMAMADOV Shakarmamad
TJK
7. seed
136
-
KOURTIDES Roudolf
CYP
8. seed
158
-
RODRIGUES Tiago
POR
-
159
-
BORGES Sandra
CPV
-
173
-
MASUKU Rachel
ZAM
8. seed
187
-
PUNZA Mathews
ZAM
-
189
-
MEMNELOUM Demos
CHA
-
201
-
TAKAYAWA Shanice
FIJ
-
205
-
BLONDAL Egill
ISL
-
217
-
MENDES Magner
CPV
-
220
-
BESSI Cedric
MON
-
224
-
LAU Martin
HKG
-
224
-
NARTEY Emmanuel
GHA
-
226
-
KUKU Rodrick
COD
-
227
-
KALONGA Cedrick
COD
-
243
-
KASWANGA Andrew
ZAM
-
248
-
DOUBOU Bachirou
NIG
-
254
-
DIOP Tidiane
SEN
-
260
-
MUNGANDU Steven
ZAM
-
272
-
HARALDSSON Logi
ISL
-
274
-
NAZIROV Ekubzhon
TJK
-
276
-
MBUYI Kalonji
COD
-
277
-
TEIXEIRA Wilson
CPV
-
305
-
MARTINHO Joao
POR
-
311
-
KHOUSROF Ali
YEM
-
314
-
AYASH Ahmed
YEM
-
397
-
FALL Amadou diop
SEN
-
408
-
LEE Kwok wing
HKG
-
-
-
ZULU Simon
ZAM
-
-
-
ELNAHAS Shady
CAN
-
-
-
NDIAYE Bigue
SEN
8. seed
-
-