All
M F
-50 -40
-55 -44
-60 -48
-66 -52
-73 -57
-81 -63
-90 -70
+90 +70
All
All
M
W
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-66 kg
-73 kg
-81 kg
-90 kg
+90 kg
-40 kg
-44 kg
-48 kg
-52 kg
-57 kg
-63 kg
-70 kg
+70 kg
Gyor Cadets European Cup 2018 Results
Men -50 kg
1 VALADIER PICARD
Romain
FRA
2 HOLOBORODKO
Mykyta
UKR
3 ANGHEL
Andrei
ROU
3 MATEI
Alexandru
ROU
5 KRYLKOV
Serhii
UKR
5 PETRUZZELLI
Flavio
ITA
7 DZITAC
Ioan
ROU
7 BARCZIKAY
Akos
HUN
9 NAGY
Bence
HUN
9 PANDA
Lucas
FRA
9 HERMODSSON
Olof
SWE
Women -40 kg
1 BALLO
Ghjuliana
FRA
Men -55 kg
1 SKENDERI
Vincenzo
ITA
2 SVALBERG
Leon
SWE
3 GRELA
FILIP
POL
3 KOVACS
Bence
HUN
5 NOTEBAERT
Emile
FRA
5 KLEINOS
Anton
UKR
7 SKOMRLJ
Ivan
CRO
7 KLAUS-STERNWIESER
Alexander
AUT
Women -44 kg
1 LAGARDE
Lilah
FRA
2 GHIGLIONE
Giulia
ITA
3 BREBINARU
Anne
ROU
3 VASKA
Fanni
HUN
5 FISEROVA
Adela
CZE
5 STOKLOSA
Natalia
POL
7 NOROCEA
Andra
ROU
7 KRATZIN
Janine
GER
Men -60 kg
1 VAN GERVEN
Victor
NED
2 BALARJISHVILI
Georgios
CYP
3 KAZIMIROV
Vladyslav
UKR
3 MATHE
Bence
HUN
5 SAFER
Adam
AUT
5 SZEGEDI
Daniel
HUN
7 RADVANSZKI
Adam
ROU
7 VOLZ
Michael
GER
Women -48 kg
1 COVACIU
Iasmin
ROU
2 GODSCHALK
Indy
NED
3 BRITO
Raquel
POR
3 KRIZA
Anna
HUN
5 SHYLOVA
Alina
UKR
5 COPIC
Teodora
SRB
7 HAJDU
Ilang Anna
HUN
7 DE LUCA
Giulia Italia
ITA
Men -66 kg
1 SZATMARI
Gyorgy
HUN
2 PRUDIUS
Ivan
UKR
3 RADVANSZKI
Szilard
ROU
3 KOPECKY
Adam
CZE
5 SALVO
Samuel
ITA
5 KOWALCZYK
MICHAL
POL
7 DETARI
Daniel
HUN
7 KOSOVIC
Velimir
SRB
Women -52 kg
1 HENNINGER
Elin
NED
2 KARDOS
Timea
HUN
3 FUENFGELDER
Bente
GER
3 TONIOLO
Veronica
ITA
5 SNITKO
Vladyslava
UKR
5 UIJTENDAAL
Blanca
NED
7 ABRAHAM
Titanilla
HUN
7 RASPE
VERA
NED
Men -73 kg
1 HEG
Koen
NED
2 TOTH
Botond
HUN
3 GRADZKI
Wojciech
POL
3 OCSAI
Sandor
HUN
5 NAVERIANI
Sandro
UKR
5 LEONTIEV
Vadym
UKR
7 TAMA
Alexandre
FRA
7 DEMETER
Marcell
HUN
Women -57 kg
1 VARGA
Brigitta
HUN
2 CHYZHEVSKA
Anastasiia
UKR
3 WOESS
Rosalie
AUT
3 FAWAZ
Martha
FRA
5 SCHICHO
Anika
AUT
5 IKLODI
Anna
HUN
7 ZUCCO
Agnese
ITA
7 NYIRI
Nikolett
HUN
Men -81 kg
1 NERPEL
Gergely
HUN
2 VALIEIEV
TYMUR
UKR
3 VUCUREVIC
Bozidar
BIH
3 NEDELJKOVIC
Dimitrije
SRB
5 RENES
Tigo
NED
5 BEZDEK
Martin
CZE
7 OSCARSSON
Axel
SWE
7 BAATHE
Karl
SWE
Women -63 kg
1 VAN LIESHOUT
Joanne
NED
2 VASILIAUSKAITE
Aida
LTU
3 KURCHENKO
Yuliia
UKR
3 SOULA
Florine
FRA
5 PALKA
Agata
POL
5 RICHTER
Lilly
GER
7 ZORZI
Francesca
ITA
7 ANDERSSON
Ella
SWE
Men -90 kg
1 LIVEZE
Kenny
FRA
2 PAPOYAN
Aslan
AUT
3 VLADOV
Borislav
BUL
3 TURANSZKI
Zalan
HUN
5 MATASEJE
Benjamin
SVK
5 AJVAZ
Srdjan
BIH
7 DERMEE
Orso
FRA
7 HEEREN
Axel
NED
Women -70 kg
1 NILSSON
Matilda
SWE
2 SVOBODOVA
Ester
CZE
3 HEINZ
Jasmin
GER
3 CZERLAU
Jennifer
HUN
5 KLEINYTE
Evelina
LTU
5 GLUMAC
Lucija
CRO
7 BAYER
Corinna
GER
7 RUDYCH
Viktoriia
UKR
Men +90 kg
1 SIPOCZ
Richard
HUN
2 VRACAR
Igor
BIH
3 VERKUSH
Yevhenii
UKR
3 TADIC
Branko
BIH
5 ANGLIONIN
Mathias
FRA
5 MOOR
Lorenz
GER
7 MANAIE
Saud
KSA
7 LENART
Benedek
HUN
Women +70 kg
1 KMIELIAUSKAITE
Justina
LTU
2 DIJKSTRA
Carmen
NED
3 FARAGO
Petra
HUN
3 TAVANO
Asya
ITA
5 FARKAS
Szilvia
HUN
5 CALEO
Irene
ITA
7 JOROVLEA
Alina
ROU
7 MICHAILIDOU
ZANET
CYP