Search
View
#
Athlete
Seeder
WRL
Result
WROBLEWSKA Eliza
POL
1. seed
7
-
HOELLWART Maria
AUT
1. seed
13
-
HUNGER Marlene
AUT
1. seed
19
-
FIZEL Marius
SVK
1. seed
21
-
TURAC Denis
SVK
1. seed
28
-
TSOUMITAS Dimitrios
GRE
1. seed
29
-
GOLDEN Sara
USA
1. seed
30
-
FERNANDEZ Marie
FRA
2. seed
40
-
DIMITROVA Gabriela
BUL
1. seed
42
-
BAGAEV Nodar
RUS
2. seed
49
-
DIMITROV Ivaylo
BUL
3. seed
51
-
VARGA Brigitta
HUN
1. seed
51
-
STROMKO Lubomir
SVK
2. seed
52
-
SPRINGER Jacqueline
AUT
2. seed
55
-
NIKA Elli
GRE
3. seed
56
-
TSVETANOV Kostadin
BUL
2. seed
70
-
KUBIAK Kacper
POL
3. seed
88
-
KOURRI Vasiliki
CYP
3. seed
96
-
RUTTKAY Miroslav
SVK
1. seed
103
-
ASVESTA Sofia
CYP
1. seed
103
-
GRABNER Lisa
AUT
2. seed
103
-
MANOVA Yoana
BUL
3. seed
113
-
KALISTERSKI Dobromir
BUL
1. seed
116
-
KANIK Wojciech
AUT
2. seed
126
-
ZAFEIRIDIS Georgios
GRE
2. seed
131
-
BANSKY Bruno
SVK
1. seed
135
-
DURCO Dalibor
SVK
1. seed
136
-
LOUKAS Louka
CYP
2. seed
153
-
BALARJISHVILI Georgios
CYP
3. seed
153
-
ZAKAJEV Djabrail
AUT
4. seed
153
-
BRIOLAS Vasileios
GRE
5. seed
199
-
KOZAREV Goran
BUL
-
-
-
SPYROPOULOS DIMITRIOS
GRE
3. seed
-
-
HRISTOV Mark
BUL
5. seed
-
-
ILCHEV YORDAN
BUL
4. seed
-
-
GADEFAIT Clement
FRA
6. seed
-
-
PRIONIDIS ILIAS
GRE
8. seed
-
-
GRAMATIKOV Georgi
BUL
3. seed
-
-
TOROK Patrik
SVK
4. seed
-
-
ZARAFONITIS Ioannis
GRE
2. seed
-
-
BELABBAS YASIN
BUL
6. seed
-
-
SOFIANIDIS Georgios
GRE
7. seed
-
-
GOUIN Timothe
FRA
4. seed
-
-
KOSTELIDIS Stylianos
GRE
3. seed
-
-
MILONELIS Athanasios
GRE
6. seed
-
-
BARTO Alex
SVK
5. seed
-
-
JANECZKO Aleksandra
POL
2. seed
-
-
GERSIOVA Nina
SVK
2. seed
-
-
PIRCHER Natascha
AUT
4. seed
-
-
SZAFRAN Agata
POL
3. seed
-
-
KAISOPOULOU Panagiota
GRE
6. seed
-
-
MICHAILIDOU ZANET
CYP
4. seed
-
-
BECERRO Leslie
FRA
5. seed
-
-
BJELIC Ana
SRB
6. seed
-
-
STAMOULI Christina
GRE
5. seed
-
-
KOKKIDES Georgia
CYP
4. seed
-
-
ANTONIOU CONSTANTINA
CYP
2. seed
-
-
BJELIC Branislava
SRB
3. seed
-
-
WOLFGANG Sarah
AUT
4. seed
-
-
RIZOU MARIA
GRE
5. seed
-
-
IORDANOU CHARIS
CYP
4. seed
-
-
WOLSZCZAK Kinga
POL
2. seed
-
-
SCHUCHTER Anna-Lena
AUT
3. seed
-
-
GOGUA VALENTINA
GRE
5. seed
-
-
LIVADIOTOU MARIA
CYP
4. seed
-
-