All
M F
-50 -40
-55 -44
-60 -48
-66 -52
-73 -57
-81 -63
-90 -70
+90 +70
All
All
M
W
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-66 kg
-73 kg
-81 kg
-90 kg
+90 kg
-40 kg
-44 kg
-48 kg
-52 kg
-57 kg
-63 kg
-70 kg
+70 kg
Fuengirola Cadet European Cup 2020 Results
Men -50 kg
1 BABAYEV
Sahib
AZE
2 RAHIMOV
Islam
AZE
3 MANFERLOTTI
Vincenzo
ITA
3 ANDREINI
Pietro
ITA
5 BARROSO LOPEZ
luis
ESP
5 CHRISTODOULIDES
Petros
CYP
7 DEMAERE
Caleb
CAN
7 SAMPINO
Francesco
ITA
Women -40 kg
1 REVELLI
Ginevra
ITA
2 GONZALEZ VALVERDE
Alba
ESP
3 IAKOVENKO
Polina
RUS
3 GONCALVES
Matilde
POR
5 TORIBIO MONTERO
Valeria
ESP
5 DOMINGO BENEDICTO
Lucia
ESP
7 ASTAMIROVA
Liubov
RUS
7 VALIYEVA
Aydan
AZE
Men -55 kg
1 SORKIN
Robert
ISR
2 PIRIYEV
Samir
AZE
3 ARBUZOV
Timur
RUS
3 HUSEYNOV
Gadir
AZE
5 HAJIYEV
Ali
AZE
5 SHIRINOV
Nicat
AZE
7 PETRUZZELLI
Flavio
ITA
7 KORVAL
Meane
FRA
Women -44 kg
1 GIORGI
Giulia
ITA
2 NUNO DE LA ROSA CENTENO
Marta
ESP
3 DISPENZA
Chiara Antonina
ITA
3 TIELIEGINA
Anna
UKR
5 SHAMAMMADOVA
Nigar
AZE
5 CARRICO
Barbara
POR
7 MINNIKAEVA
Karina
RUS
7 MATEO GARCIA
Carla
ESP
Men -60 kg
1 ALHAZOV
Tal
ISR
2 AVERSA
Simone
ITA
3 DVORACEK
Antonin
CZE
3 WOLCZAK
Yam
ISR
5 ACCOGLI
Valerio
ITA
5 GRAY
James
GBR
7 GAFAROV
Alihumbat
AZE
7 FERNANDES
B.Tralhao
POR
Women -48 kg
1 CARNA
Giulia
ITA
2 ALIYEVA
Sabina
AZE
3 DE CARVALHO
Alya
FRA
3 ROSSET
Aline
SUI
5 MAZZOLA
Sofia
ITA
5 ROCCO
Alessandra
ITA
7 FERREIRO CABADO
Belen
ESP
7 BERES
Lea
FRA
Men -66 kg
1 LIPARD
Viljar
EST
2 BAGAEV
Sultan
RUS
3 TUMASIANTS
Levon
RUS
3 KOKOLAYEV
Ronald
ISR
5 TSURKAN
Igor
UKR
5 GALANDARZADE
Vusal
AZE
7 ISAEV
Abubakar
RUS
7 KOEHLER
Nick
GER
Women -52 kg
1 TORO SOLER
Ariane
ESP
2 GUERRE
Salome
FRA
3 GADIROVA
Sabina
AZE
3 LEONE
Miriam
ITA
5 FISCHER
Fiona
GER
5 HORAKOVA
Veronika
CZE
7 ZIHRI
Maillys
FRA
7 JENMAN
Charlotte
GBR
Men -73 kg
1 ISMAYILOV
Nahid
AZE
2 ONANA
Aristide
FRA
3 ROGALSKI
Oskar
POL
3 DRANOVSKII
Daniil
RUS
5 BATDORJ
Munkhjin
CAN
5 KABISOV
Azamat
RUS
7 PIRES
Rodrigo
POR
7 FANELLI
Edoardo
ITA
Women -57 kg
1 CORBO
Sara
ITA
2 KITCHEN
Isobel
GBR
3 GARDASHKHANLI
Aytaj
AZE
3 ZUCCARO
Chiara
ITA
5 POLNICKA
Marie
CZE
5 LUKINA
Iuliia
RUS
7 SOUTHGATE
Niamh
GBR
7 BEAUSSE SIRO
Melany
FRA
Men -81 kg
1 LIMA
Pedro
POR
2 SHIKHALIZADA
Alirza
AZE
3 PRAIOTTO
Dario
ITA
3 MARUSKA
Alex
SVK
5 RAFFAELI
Andrea
ITA
5 TALIBOV
Vugar
AZE
7 SANTAMARIA RODRIGUEZ
Aaron
ESP
7 SOMENKO
Ruslan
RUS
Women -63 kg
1 BOCK
Samira
GER
2 GLUBIAK
Martyna
POL
3 ZURAEVA
Zalina
RUS
3 MAYILA
Sylhia
FRA
5 KUBLICKYTE
Greta
LTU
5 FERNANDEZ HERRERA
Aitana
ESP
7 SKALSKA
Anna
CZE
7 FIZELOVA
Ema
SVK
Men -90 kg
1 SANGARIEV
Adam
RUS
2 GATSOEV
David
RUS
3 CUREAU
Baptiste
FRA
3 MATASEJE
Benjamin
SVK
5 BASSO
Francesco
ITA
5 DUDY
David
CZE
7 JENNER
Benjamin
FRA
7 DADASHOV
Huseyn
AZE
Women -70 kg
1 ZARYBNICKA
Julie
CZE
2 INSUA IGLESIAS
Noelia
ESP
3 BOUVIER
Ilana
FRA
3 PINA
Tais
POR
5 MOUSSE
Suzon
FRA
5 LIKHACHEVA
Viktoriia
RUS
7 SCHEERAT
Tia
GER
7 ARAUJO
Marcela
POR
Men +90 kg
1 MATAEV
Mukhamed-Ali
RUS
2 UDSILAURI
Daniel
GER
3 EL SAWY
Josyp
GER
3 SORDYL
Jakub
POL
5 ANTONIOU
Giannis
CYP
5 KADZAEV
Arsen
RUS
7 SALVADO CARRILLO
Diego
ESP
7 KLEIN
Maor
ISR
Women +70 kg
1 RUBIANO
Morgane
FRA
2 IVANOVA
Mariia
RUS
3 MARINI
Tiziana
ITA
3 MORAIS
Alexandra
POR
5 MICHAILIDOU
Zanet
CYP
5 REINICKE
Moniek
GER
7 DIARRASSOUBA
Oceane
FRA
7 TEIXEIRA
Filipa
POR