Men competitors

1 -60 kg TAKATO
Naohisa
1. seed (1. place wrl) JPN
2 -60 kg SAFAROV
Orkhan
2. seed (2. place wrl) AZE
3 -60 kg PAPINASHVILI
Amiran
3. seed (3. place wrl) GEO
4 -60 kg GANBAT
Boldbaatar
4. seed (4. place wrl) MGL
5 -60 kg TILOVOV
Mukhriddin
5. seed (5. place wrl) UZB
6 -60 kg GARRIGOS
Francisco
6. seed (6. place wrl) ESP
7 -60 kg TAKABATAKE
Eric
7. seed (7. place wrl) BRA
8 -60 kg DASHDAVAA
Amartuvshin
8. seed (8. place wrl) MGL
1 -66 kg ABE
Hifumi
1. seed (1. place wrl) JPN
2 -66 kg FLICKER
Tal
2. seed (2. place wrl) ISR
3 -66 kg MARGVELASHVILI
Vazha
3. seed (3. place wrl) GEO
4 -66 kg AN
Baul
4. seed (4. place wrl) KOR
5 -66 kg ZANTARAIA
Georgii
5. seed (5. place wrl) UKR
6 -66 kg SHMAILOV
Baruch
6. seed (7. place wrl) ISR
7 -66 kg PULIAEV
Mikhail
7. seed (8. place wrl) RUS
8 -66 kg CHIBANA
Charles
8. seed (10. place wrl) BRA
1 -73 kg HASHIMOTO
Soichi
1. seed (1. place wrl) JPN
2 -73 kg ORUJOV
Rustam
2. seed (2. place wrl) AZE
3 -73 kg AN
Changrim
3. seed (3. place wrl) KOR
4 -73 kg GANBAATAR
Odbayar
4. seed (4. place wrl) MGL
5 -73 kg HEYDAROV
Hidayat
5. seed (5. place wrl) AZE
6 -73 kg SHAVDATUASHVILI
Lasha
6. seed (6. place wrl) GEO
7 -73 kg BUTBUL
Tohar
7. seed (7. place wrl) ISR
8 -73 kg MACIAS
Tommy
8. seed (8. place wrl) SWE
1 -81 kg KHALMURZAEV
Khasan
1. seed (1. place wrl) RUS
2 -81 kg MOLLAEI
Saeid
2. seed (2. place wrl) IRI
3 -81 kg DE WIT
Frank
3. seed (3. place wrl) NED
4 -81 kg KHUBETSOV
Alan
4. seed (4. place wrl) RUS
5 -81 kg UNGVARI
Attila
5. seed (5. place wrl) HUN
6 -81 kg IVANOV
Ivaylo
6. seed (6. place wrl) BUL
7 -81 kg PENALBER
Victor
7. seed (7. place wrl) BRA
8 -81 kg WIECZERZAK
Alexander
8. seed (8. place wrl) GER
1 -90 kg KUKOLJ
Aleksandar
1. seed (1. place wrl) SRB
2 -90 kg MAJDOV
Nemanja
2. seed (2. place wrl) SRB
3 -90 kg ZGANK
Mihael
3. seed (3. place wrl) SLO
4 -90 kg CLERGET
Axel
4. seed (4. place wrl) FRA
5 -90 kg KHALMURZAEV
Khusen
5. seed (5. place wrl) RUS
6 -90 kg GWAK
Donghan
6. seed (6. place wrl) KOR
7 -90 kg MARGIANI
Ushangi
7. seed (7. place wrl) GEO
8 -90 kg USTOPIRIYON
Komronshokh
8. seed (8. place wrl) TJK
1 -100 kg KORREL
Michael
1. seed (1. place wrl) NED
2 -100 kg MAMMADOV
Elkhan
2. seed (2. place wrl) AZE
3 -100 kg GASIMOV
Elmar
3. seed (3. place wrl) AZE
4 -100 kg WOLF
Aaron
4. seed (4. place wrl) JPN
5 -100 kg DENISOV
Kirill
5. seed (5. place wrl) RUS
6 -100 kg LIPARTELIANI
Varlam
6. seed (6. place wrl) GEO
7 -100 kg MARET
Cyrille
7. seed (7. place wrl) FRA
8 -100 kg ZANKISHIEV
Kazbek
8. seed (8. place wrl) RUS
1 +100 kg MOURA
David
1. seed (1. place wrl) BRA
2 +100 kg RINER
Teddy
2. seed (2. place wrl) FRA
3 +100 kg TUSHISHVILI
Guram
3. seed (3. place wrl) GEO
4 +100 kg BOR
Barna
4. seed (4. place wrl) HUN
5 +100 kg SILVA
Rafael
5. seed (5. place wrl) BRA
6 +100 kg BONDARENKO
Stanislav
6. seed (6. place wrl) UKR
7 +100 kg OJITANI
Takeshi
7. seed (7. place wrl) JPN
8 +100 kg ULZIIBAYAR
Duurenbayar
8. seed (9. place wrl) MGL