Search
View
#
Athlete
Seeder
WRL
Result
MUNKHBAT Urantsetseg
MGL
1. seed
1
-
TRSTENJAK Tina
SLO
1. seed
2
-
GJAKOVA Nora
KOS
1. seed
2
-
KUKOLJ Aleksandar
SRB
1. seed
3
-
DE WIT Frank
NED
1. seed
3
-
BILODID Daria
UKR
2. seed
3
-
MACIAS Tommy
SWE
1. seed
4
-
FLICKER Tal
ISR
1. seed
5
-
FONSECA Jorge
POR
1. seed
6
-
GANBAATAR Odbayar
MGL
2. seed
6
-
KORREL Michael
NED
2. seed
7
-
KHUBETSOV Alan
RUS
2. seed
7
-
BERNHOLM Anna
SWE
1. seed
7
-
TRAJDOS Martyna
GER
2. seed
7
-
COHEN Gili
ISR
1. seed
7
-
SILVA Rafaela
BRA
2. seed
7
-
MAJDOV Nemanja
SRB
3. seed
8
-
PORTELA Maria
BRA
2. seed
8
-
SLUTSKAYA Maryna
BLR
1. seed
8
-
LUTFILLAEV Sharafuddin
UZB
1. seed
9
-
TSCHOPP Evelyne
SUI
2. seed
9
-
SOUZA Beatriz
BRA
2. seed
9
-
CHKHVIMIANI Lukhumi
GEO
2. seed
10
-
ANTOMARCHI Kaliema
CUB
1. seed
11
-
ALVEAR Yuri
COL
3. seed
11
-
STANGAR Marusa
SLO
3. seed
11
-
M BAIRO Anne Fatoumata
FRA
3. seed
12
-
PEREZ BOX Ana
ESP
3. seed
12
-
RENSHALL Lucy
GBR
3. seed
12
-
CSERNOVICZKI Eva
HUN
4. seed
12
-
APOTEKAR Klara
SLO
2. seed
12
-
GANBOLD Kherlen
MGL
2. seed
13
-
EGUTIDZE Anri
POR
3. seed
13
-
GANTULGA Altanbagana
MGL
4. seed
13
-
FIGUEROA Julia
ESP
5. seed
13
-
PEREZ Maria
PUR
4. seed
13
-
TSJAKADOEA Tornike
NED
3. seed
14
-
DOVDON Altansukh
MGL
3. seed
14
-
ADLINGTON Sarah
GBR
4. seed
14
-
GIUFFRIDA Odette
ITA
4. seed
14
-
RISHONY Shira
ISR
6. seed
14
-
VERMEER Sanne
NED
4. seed
14
-
RECEVEAUX Helene
FRA
3. seed
14
-
BUTBUL Tohar
ISR
3. seed
15
-
ZANKISHIEV Kazbek
RUS
3. seed
15
-
SAVELKOULS Tessie
NED
5. seed
15
-
DELGADO Angelica
USA
5. seed
15
-
CLEMENT Melanie
FRA
7. seed
15
-
GANBAT Boldbaatar
MGL
4. seed
16
-
MEYER Roy
NED
1. seed
16
-
OZDOBA-BLACH Agata
POL
5. seed
16
-
KUKA Loriana
KOS
3. seed
16
-
BOROWSKA Anna
POL
4. seed
16
-
LOMBARDO Manuel
ITA
4. seed
17
-
MARGIANI Ushangi
GEO
5. seed
17
-
SARNACKI Maciej
POL
2. seed
17
-
MONTEIRO Telma
POR
5. seed
17
-
PACUT Beata
POL
4. seed
17
-
TARASOVA Galyna
UKR
6. seed
17
-
CHERNIAK Maryna
UKR
8. seed
17
-
MACEDO Rafael
BRA
6. seed
18
-
IARTCEV Denis
RUS
4. seed
18
-
VELENSEK Anamari
SLO
7. seed
18
-
PELIM Phelipe
BRA
5. seed
19
-
BASILE Fabio
ITA
5. seed
19
-
MINSKER Noa
ISR
-
19
-
JABLONSKYTE Sandra
LTU
8. seed
19
-
RAMOS Joana
POR
6. seed
19
-
TURAEV Khikmatillokh
UZB
6. seed
20
-
CYSIQUE Sarah Leonie
FRA
6. seed
20
-
UROZBOEV Diyorbek
UZB
6. seed
21
-
CHIBANA Charles
BRA
5. seed
21
-
ESPOSITO Antonio
ITA
4. seed
21
-
TURCHYN Anastasiya
UKR
5. seed
21
-
SOLIS Osniel
CUB
6. seed
22
-
GNETO Astride
FRA
7. seed
22
-
MARANIC Ivana
CRO
-
22
-
VALOIS-FORTIER Antoine
CAN
5. seed
23
-
MUNGAI Nicholas
ITA
7. seed
23
-
GWEND Edwige
ITA
7. seed
23
-
CAMARA Sama Hawa
FRA
6. seed
23
-
VARAPAYEU Yahor
BLR
8. seed
24
-
DVARBY Joakim
SWE
4. seed
24
-
SAMPAIO Patricia
POR
7. seed
24
-
STANGAR Anja
SLO
8. seed
24
-
KORKMAZ Irem
TUR
-
26
-
BELLANDI Alice
ITA
5. seed
26
-
LESIUK Artem
UKR
7. seed
27
-
NUNES Rochele
POR
-
27
-
MATNIYAZOVA Gulnoza
UZB
6. seed
27
-
BARBOSA Eduardo
BRA
7. seed
28
-
SIDEROT Maria
POR
-
28
-
RAMIREZ Yahima
POR
8. seed
28
-
BUZACARINI Rafael
BRA
5. seed
29
-
NINIASHVILI Bagrati
GEO
7. seed
29
-
SHARIR Gili
ISR
8. seed
29
-
TAEYMANS Roxane
BEL
7. seed
29
-
SHERSHAN Dzmitry
BLR
8. seed
30
-
NTANATSIDIS Alexios
GRE
6. seed
30
-
PROKOPENKO Alena
RUS
8. seed
30
-
MINKOU Dzmitry
BLR
-
31
-
SHOKA Vadzim
BLR
8. seed
31
-
SPIJKERS Jur
NED
3. seed
31
-
SZWARNOWIECKI Damian
POL
7. seed
31
-
NISHANBAYEVA Sevara
KAZ
7. seed
32
-
JAGER Hilde
NED
-
32
-
RAIFOVA Zarina
KAZ
-
33
-
SVIRYD Mikita
BLR
6. seed
34
-
STUMP Nils
SUI
-
34
-
MEDVES Matteo
ITA
-
35
-
LEUNG Po Sum
HKG
8. seed
35
-
KOCHMAN Li
ISR
-
36
-
POGACNIK Anka
SLO
-
36
-
ELIAS Nacif
LBN
-
37
-
PAPINASHVILI Jaba
GEO
8. seed
37
-
GERSJES Amber
NED
-
37
-
TSIARPITSKI Uladzislau
BLR
4. seed
38
-
KUMRIC Zlatko
CRO
7. seed
38
-
LIBEER Mina
BEL
-
38
-
KUCZERA Piotr
POL
-
39
-
GURBANLI Aisha
AZE
-
39
-
LUCASSEN Ilona
NED
-
39
-
REVOL Cedric
FRA
-
40
-
PAKENYTE Santa
LTU
-
40
-
KHYAR Walide
FRA
-
41
-
VAKHAVIAK Aliaksandr
BLR
5. seed
41
-
PUCHE Isabel
ESP
-
41
-
DRUZETA Dominik
CRO
8. seed
42
-
VERHAGEN Sanne
NED
-
42
-
COBAN Sappho
GER
-
43
-
MUKETE Daniel
BLR
-
44
-
MATIASHVILI Levani
GEO
6. seed
44
-
OLEINIC Sergiu
POR
-
44
-
KITADAI Felipe
BRA
-
45
-
SMITH III L.A.
USA
-
46
-
TIMO Barbara
POR
-
46
-
KENYON Omri
ISR
-
47
-
TOLOFUA Julia
FRA
-
47
-
TRBOVC Matjaz
SLO
-
48
-
BURNS Nathon
IRL
-
51
-
ABULADZE Yago
RUS
-
51
-
MARTIN Hannah
USA
-
51
-
PACEK Robin
SWE
-
52
-
NOZADZE Temur
GEO
-
52
-
JEREB Andraz
SLO
-
53
-
NAREKS Petra
SLO
-
54
-
MARINIC Enej
SLO
7. seed
55
-
ZAALISHVILI Gela
GEO
8. seed
56
-
TEJENOV Tejen
TKM
-
58
-
MOKDAR Faiza
FRA
-
59
-
TAVELURI Lasha
GEO
-
60
-
PERISIC Marica
SRB
-
60
-
HUTSOL Danylo
UKR
-
61
-
ALVAREZ Sara
ESP
-
61
-
GULDUREN Ilker
TUR
-
62
-
GALLES Alisha
USA
-
62
-
BAUZA Karolis
LTU
-
63
-
SARAIVA Nuno
POR
-
65
-
OBRADOVIC Anja
SRB
-
65
-
BUGHADZE Onise
GEO
-
66
-
IBRAYEV Rustam
KAZ
-
66
-
TADEHARA Ajax
USA
-
67
-
ZALECZNA Anna
POL
-
67
-
GIGANI Phridon
GEO
-
68
-
HORAK Michal
CZE
-
70
-
STARKEL David
SLO
-
70
-
PETR Jiri
CZE
-
70
-
CESAR Taciana
GBS
-
70
-
SZABO Katinka
HUN
-
71
-
DRAGIC Vito
SLO
-
75
-
IMAMOV Yakhyo
UZB
-
75
-
SKORA Mariia
UKR
-
75
-
OUCHANI Hamza
FRA
-
76
-
DOLLINGER Lisa
GER
-
76
-
DEKETER Manon
FRA
-
76
-
ARDANOV Anzaur
RUS
-
79
-
HERSHKO Raz
ISR
-
82
-
OLIVAR Cedric
FRA
-
83
-
PIETRI Loic
FRA
-
85
-
KAKKO Katri
FIN
-
85
-
BUSCH Victor
SWE
-
86
-
BABGOEV Oleg
RUS
-
86
-
ZALAGH Nabil
FRA
-
86
-
RUIZ Jeffrey
PUR
-
87
-
GULUZADA Fagan
AZE
-
87
-
KILIC Nazlican
TUR
-
87
-
GERI Eleonora
ITA
-
90
-
ALIYEVA Leyla
AZE
-
91
-
ZACHOVA Renata
CZE
-
92
-
BOEHM Alina
GER
-
93
-
STARKE Pauline
GER
-
94
-
DELVERT Clement
FRA
-
100
-
LANIR Inbar
ISR
-
100
-
AUSMA Natascha
NED
-
102
-
SHANG Liu-Yu
TPE
-
102
-
KANTSAVAYA Darya
BLR
-
103
-
ZADRO Petar
BIH
-
104
-
ZEMANOVA Vera
CZE
-
104
-
LUDVIK Lia
SLO
-
105
-
MINENKOVA Ulyana
BLR
-
107
-
CAVELIUS Timo
GER
-
108
-
BOBONOV Davlat
UZB
-
110
-
PANKO Fedir
UKR
-
113
-
KUKOVICA David
SLO
-
114
-
KLIAVUSAU Viktar
BLR
-
115
-
CALISKAN Damla
TUR
-
121
-
BEBOSHVILI Mzia
GEO
-
122
-
RYHEUL Amber
BEL
-
123
-
KHANDZHIAN Arsen
ARM
-
125
-
FLAMENT Sacha
FRA
-
126
-
MAAN Tulika
IND
-
127
-
KONIECZNY Ewa
POL
-
131
-
VIITANEN Samuli
FIN
-
136
-
BOUCHER Mathias
FRA
-
136
-
ISHIMOV Oleg
RUS
-
140
-
WILSON Malin
GBR
-
144
-
NYMAN Marcus
SWE
-
146
-
ISAEV Hamsat
GER
-
150
-
RANI Rani
IND
-
153
-
BEREZHNYI Dmytro
UKR
-
154
-
SINGH Avtar
IND
-
156
-
SHORT Alexander
GBR
-
160
-
KHARCHENKO Artem
UKR
-
162
-
TSKHOVREBOV Alen
RUS
-
162
-
JUMAYEV Hakberdi
TKM
-
166
-
KAIYPKAN Akhzhol
KAZ
-
166
-
LIMA YASMIM
BRA
-
166
-
DINDAR Meltem
TUR
-
169
-
SAFARLI Afig
AZE
-
177
-
MICHAEL Aristos
CYP
-
181
-
CHOUDHARY Garima
IND
-
187
-
TCHIKAIDZE Niko
GEO
-
190
-
NAZAROVA Aziza
TKM
-
190
-
PEKOVIC Jovan
MNE
-
193
-
BEKMURZAEV Yunus
BLR
-
197
-
ZUSKO Bohdan
UKR
-
208
-
MAMMADOV Tofig
AZE
-
208
-
BABAZADA Ilkin
AZE
-
211
-
NURKOVIC Jusuf
MNE
-
212
-
OZERLER Seyma
TUR
-
214
-
LYSENKO Oleksii
POL
-
216
-
SALMENOV Serik
KAZ
-
222
-
FALKIVSKYI Artem
UKR
-
223
-
DOLGIKH Ivan
RUS
-
229
-
DIOGO Joana
POR
-
236
-
AGHAYEV Balabay
AZE
-
243
-
CONRAD Hannes
GER
-
248
-
KONNARIS Phedias
CYP
-
263
-
TUMAEV Aliumar
AZE
-
300
-
BEKMURZAEV Yusup
BLR
-
301
-
GOGOLADZE Imeda
GEO
-
305
-
DONGVANI Beka
GEO
-
315
-
SETDAROV Yhlas
TKM
-
337
-
ZEMOURI Morad
QAT
-
396
-
IASHVILI Valeri
GEO
-
397
-
TURDUBAEV Ertur
KGZ
-
433
-
BARYS Kuan
KAZ
-
-
-
MALIK Ashish
IND
-
-
-
RUHIL Vishal
IND
-
-
-
KEITA Ibrahim
FRA
-
-
-
SINGH Udayvir
IND
-
-
-