All
M F
-50 -40
-55 -44
-60 -48
-66 -52
-73 -57
-81 -63
-90 -70
+90 +70
All
All
M
W
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-66 kg
-73 kg
-81 kg
-90 kg
+90 kg
-40 kg
-44 kg
-48 kg
-52 kg
-57 kg
-63 kg
-70 kg
+70 kg
Teplice Cadet European Cup 2021 Results
Men -50 kg
1 HASANOV
Khayal
AZE
2 MARTEAU
Quentin
FRA
3 MIRZAYEV
Babarahim
AZE
3 TOMANEK
Jozef
SVK
5 DZHAMALDINOV
Amsar
BEL
5 KOLLAR
Agoston
HUN
7 MRAZEK
Jan
CZE
7 KOLLAR
Sebestyen
HUN
Women -40 kg
1 SZELECZKI
Szabina
HUN
2 SUPERSON
Anastasiia
UKR
3 SPYTSYNA
Sofiia
UKR
3 LIMA
Imane
FRA
5 MIROSHNICHENKO
Marharyta
UKR
5 BELLANCE
Loryn
FRA
Men -55 kg
1 BOULEMTAFES
Dayyan
FRA
2 MAJOR
Adam
HUN
3 RAY
Kelvin
FRA
3 JEREMIC
Matija
SRB
5 QUATTROCIOCCHI
Enzo
ITA
5 MICHNA
Kamil
POL
7 MIHAI
Robert
ROU
7 NOWOK
Oliwier
POL
Women -44 kg
1 CUQ
Pauline
FRA
2 BABULFATH
Tara
SWE
3 ANNIS
Morgane
FRA
3 PLATANIA
Aurora
ITA
5 COBANOVIC
Ana
SRB
5 HABIB
Helen
GER
7 BALAN
Lavinia
ROU
7 BUDZISZ
Amelia
POL
Men -60 kg
1 VEKSLER
Yehonatan
ISR
2 RZAYEV
Aydin
AZE
3 GABOR
Aron
HUN
3 FIK
Mykhailo
UKR
5 SORKIN
Robert
ISR
5 YUSIFLI
Eltaj
AZE
7 IGNASIAK
Ksawery
POL
7 VINOGRAD
Ilan
ISR
Women -48 kg
1 MAMIRA
Luca
HUN
2 VALIYEVA
Aydan
AZE
3 FINESTRONE
Ilaria
ITA
3 POULANGE
Alyssia
FRA
5 CHMIELEWSKA
Kinga
POL
5 SLAZOK
Wiktoria
POL
7 TOLEA
Vanessa
ROU
7 MOLDOVEANU
Iulia
ROU
Men -66 kg
1 MALES
Strahinja
SRB
2 DOGANAY
Luca
GER
3 KALASZ
Adam
HUN
3 FURST CRTANEC
Tobias
SLO
5 LIWOCHA
Krystian
GER
5 BUBALO
Aleksa
SRB
7 KRIZEK
Simon
CZE
7 SHABAYEV
Nikiel
ISR
Women -52 kg
1 NDIAYE
Binta
SUI
2 MASSIMETTI
Gaia
ITA
3 STOPPARI
Emma
ITA
3 BADICEANU
Florina
ROU
5 KLIMCZAK
Kinga
POL
5 DJERIOU
Lena
GER
7 KAISER
Martha
GER
7 ABDELKRIM
Nawel
FRA
Men -73 kg
1 SIMIN
Mihajlo
SRB
2 PAVLIASHVILI
Vakhtang
GEO
3 KHOSITASHVILI
Givi
GEO
3 KAZIMIROV
Ivan
UKR
5 NASCHCHO
Issa
AUT
5 DOMOSZLAI
Zolta
HUN
7 SZULIK
Dawid
POL
7 PURNAT
Nik
SLO
Women -57 kg
1 ROZAN
Maylis
FRA
2 FISCHER
Fiona
GER
3 GRAMATIKOVA
Snezhana
BUL
3 SOLINA
Stefania
ITA
5 VER EECKE
Sara
BEL
5 NISTOR
Patricia
ROU
7 LAJOS
Orsolya
ROU
7 TOMANKOVA
Lenka
SVK
Men -81 kg
1 RADULJ
Miljan
SRB
2 LOLADZE
Aleksandre
GEO
3 MIKLOSVOLGYI
Daniel
HUN
3 OKOYE
Jason
FRA
5 CHIARI
Nicola
ITA
5 OHNEISER
Lukas
GER
7 CHAPURISHVILI
Mate
GEO
7 PETRE
Bogdan
ROU
Women -63 kg
1 SCHUSTER
Kaja
SLO
2 SKALSKA
Anna
CZE
3 FIZELOVA
Ema
SVK
3 KOREN
Nika
SLO
5 KELEMEN
Adel
HUN
5 CHAYEB
Aqulina
LBN
7 STARZER
Emily
AUT
7 OUFOUÉ
Lalie
FRA
Men -90 kg
1 MAMULASHVILI
Archil
GEO
2 NESIRKOYEV
Ilman
BEL
3 BOLDYRIEV
Oleksii
UKR
3 SCHELL
Joes
NED
5 HRIBAR
Anej
SLO
5 BAGHIROV
Azhdar
AZE
7 LHOTZKY
Frantisek
CZE
7 KENDERESI
Peter
HUN
Women -70 kg
1 DENGG
Elena
AUT
2 NIEMEYER
Mathilda Sophie
GER
3 VIDENEIEVA
Alisa
UKR
3 KOWALEWSKA
Aleksandra
POL
5 NILSSON
Ingrid
SWE
5 VYCPALKOVA
Anna
CZE
7 SAGI
Nikolett
HUN
7 BUDDENKOTTE
Eva Ronja
GER
Men +90 kg
1 TABATADZE
Giorgi
GEO
2 KHOKHLOV
Christian
UKR
3 RASKA
Tomas
CZE
3 KARDAVA
Saba
GEO
5 KLEIN
Maor
ISR
5 ALLEYNE
Guylan
FRA
7 KIRNA
Kabriel
EST
7 GEORGESCU
Darius
ROU
Women +70 kg
1 RAMMANT
Rachel
BEL
2 CANCAN
Celia
FRA
3 HERIC
Vanessa Asja
SLO
3 TUDORACHE
Daria
ROU
5 BIELKOVA
Marharyta
UKR
5 DIANKOLELA-BINIAKOUNOU
Quessia
FRA
7 MIKOLAJCZAK
Zuzanna
POL