All
M F
-50 -40
-55 -44
-60 -48
-66 -52
-73 -57
-81 -63
-90 -70
+90 +70
All
All
M
W
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-66 kg
-73 kg
-81 kg
-90 kg
+90 kg
-40 kg
-44 kg
-48 kg
-52 kg
-57 kg
-63 kg
-70 kg
+70 kg
Bielsko Biala Cadet European Cup 2022 Results
Men -50 kg
1 MOTOLY BONGAMBE
Yahn
FRA
2 KOLLAR
Sebestyen
HUN
3 GUETTARI
Kais
FRA
3 MAISURADZE
Luka
GEO
5 BJELIC
Nemanja
SRB
5 LIC
Tymoteusz
POL
7 GALO
Bence
HUN
7 NAKAR
Ido
ISR
Women -40 kg
1 DE BOUARD
Jehanne
FRA
2 AUER
Nina
AUT
3 PROLIC
Natalija
SRB
Men -55 kg
1 MARTYNCHUK
Oleksandr
UKR
2 TRIPEPI
Alberto
ITA
3 PIECHOTA
Stanislaw
POL
3 SYNOLD
Raphael
FRA
5 ERRICHIELLO
Davide
ITA
5 LOMITASHVILI
Daviti
GEO
7 MAMADOV
Davlatzhon
UKR
7 MICHALAK
Franciszek
POL
Women -44 kg
1 ANNIS
Morgane
FRA
2 KORCAKOVA
Marketa
CZE
3 MIROSHNICHENKO
Marharyta
UKR
3 PECQUEUX
Maia
FRA
5 SZELECZKI
Szabina
HUN
5 REISZ
Frida
GER
7 POTELIDZE
Marika
GEO
7 KOZUCH
Oliwia
POL
Men -60 kg
1 RAY
Kelvin
FRA
2 KEVLISHVILI
Davit
GEO
3 SAMPINO
Francesco
ITA
3 KARELI
Davit
GEO
5 AHARON
Oren
ISR
5 KOZLIK
Franciszek
POL
7 BOULEMTAFES
Dayyan
FRA
7 MAITIN
Stevan
SUI
Women -48 kg
1 POULANGE
Alyssia
FRA
2 SLAZOK
Wiktoria
POL
3 LE CAM
Mel
FRA
3 VEG
Luca
HUN
5 JUTTNER
Janka
HUN
5 MECKLENBURG
Tabea Nika
GER
7 KLEIN
Ronja
GER
7 HARRER
Ronja
AUT
Men -66 kg
1 NOEL
Kylian
FRA
2 MORBEDADZE
Nika
GEO
3 KLODA
Gal
ISR
3 SAMADASHVILI
Saba
GEO
5 ARAVIASHVILI
Saba
GEO
5 GLIGA
David
ROU
7 GVELESIANI
Mate
GEO
7 RENARD
Alexis
FRA
Women -52 kg
1 SIENNICKA
Karolina
POL
2 RIEGERT
Helene
GER
3 COUDRET
Mathilde
FRA
3 IGAZ
Laura
HUN
5 SANTIAGO-SANTANA
Odalis
GER
5 ZAKROISKY
Hili
ISR
7 KLAUS-STERNWIESER
Carina
AUT
7 KRAUSE
Kathrin
GER
Men -73 kg
1 MISHVELIDZE
Giorgi
GEO
2 NAPRUDNIK
Lenz
AUT
3 AKHLOURI
Sandro
GEO
3 AGRONOV
Yaniv
ISR
5 BOUATIA
Kamil
POL
5 TUGULEA
Maxim
ROU
7 MORITZ
Ohad
ISR
7 EICHMULLER
Gergo
HUN
Women -57 kg
1 BAUER
Sara-Joy
GER
2 GULITE
Anna
LAT
3 GERETZKI
Sarah
GER
3 BONITO
Carla
FRA
5 BOGNAR
Inez
HUN
5 BIELAWSKA
Emilia
POL
7 ZOZULINSKA
Kalina
POL
7 SLAVINEC
Masa
SLO
Men -81 kg
1 CHAPURISHVILI
Mate
GEO
2 PROELL
Ronald
AUT
3 PUCHLY
Thomas
FRA
3 TARKOWSKI
Fabrycjusz
POL
5 KARELISHVILI
Luka
GEO
5 GVELESIANI
Saba
GEO
7 HODZIC
Ali
GER
7 LAUFMANIS
Ernests
LAT
Women -63 kg
1 SCHLOEGL
Franziska
AUT
2 BOURSAS
Doria
FRA
3 MAZOUZI
Leila
SLO
3 STARCZYNSKA
Zuzanna
POL
5 BUESSEMEYER
Lilly Marie
GER
5 BOTZHEIM
Bodza
HUN
7 SORE
Noemie
GER
7 ZAITSEVA
Hanna
UKR
Men -90 kg
1 BULAJA
Milan
SRB
2 BIZANS
Maksims
LAT
3 BOLDYRIEV
Oleksii
UKR
3 ALAPISHVILI
Nodari
GEO
5 KENDERESI
Peter
HUN
5 TSINTSALASHVILI
Islam
GEO
7 SIMIC
Stefan
SRB
7 BOTOS
Noel
HUN
Women -70 kg
1 DARBES-TAKAM
Teophila
FRA
2 DEPRI
Ilona
FRA
3 ABBOUD HERBERT
Luna
GER
3 MAZZARINO
Lila
FRA
5 HANSCHMANN
Tanja
GER
5 FOHOUO
April Lynn
SUI
7 PUHALJ
Brina
SLO
7 BAUR
Coco-Mia
GER
Men +90 kg
1 BIGANASHVILI
Tamaz
GEO
2 OMELCHENKO
Yaroslav
UKR
3 BADUASHVILI
Giorgi
GEO
3 ZAALISHVILI
Nikoloz
GEO
5 DOBOS
Levente
HUN
5 AKIANA MONGO
Matheo
FRA
7 BALOGH
Janos
HUN
7 BOROJEVIC
Mateja
SRB
Women +70 kg
1 MIENANDI LALOU
Grace-Esther
FRA
2 CANCAN
Celia
FRA
3 SEMCHENKO
Diana
UKR
3 STJEPANOVIC
Jovana
SRB
5 LUBURA
Lana
BIH
5 MINKADA-CAQUINEAU
Leonie
FRA
7 LINKUTE
Laura
LTU
7 BANASZEWSKA
Zuzanna
POL