All
M F
-50 -40
-55 -44
-60 -48
-66 -52
-73 -57
-81 -63
-90 -70
+90 +70
All
All
M
W
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-66 kg
-73 kg
-81 kg
-90 kg
+90 kg
-40 kg
-44 kg
-48 kg
-52 kg
-57 kg
-63 kg
-70 kg
+70 kg
Koper Cadet European Cup 2022 Results
Men -50 kg
1 GALO
Bence
HUN
2 BACHOSHVILI
Shota
GEO
3 POBLOCKI
Samir
SWE
3 SECHI
Gabriele
ITA
5 PANAIT
Alexandru
ROU
5 SASSI
Thomas
ITA
7 SUTEJ
Leon
CRO
7 NOVAK
Mario
BIH
Women -40 kg
1 AUER
Nina
AUT
2 FEUS
Anemarie
SLO
Men -55 kg
1 ZITA
Ondrej
CZE
2 SAMADASHVILI
Merabi
GEO
3 MARLOV
Alexander
SWE
3 TOMANEK
Jozef
SVK
5 BLAZIC
Gal
SLO
5 NEYOLOV
Denis
CAN
7 JORGIC
Marko
SRB
7 BJELIC
Nemanja
SRB
Women -44 kg
1 COBANOVIC
Ana
SRB
2 TOMANKOVA
Patricia
SVK
3 SALVADORI
Sara
ITA
4 LETONIA
Dora
CRO
Men -60 kg
1 VARDANIAN
Narek
SWE
2 KRYL
Jan
CZE
3 PREDA
Alexandru
ROU
3 GIGAURI
Tornike
GEO
5 MAROTI
Patrik
HUN
5 TSATSALASHVILI
Luka
CAN
7 GILBERT
Thomas
FRA
7 KNAFLIC
Rok
SLO
Women -48 kg
1 MECKLENBURG
Tabea Nika
GER
2 KORCAKOVA
Marketa
CZE
3 JUTTNER
Janka
HUN
3 KLEIN
Ronja
GER
5 AYMARD
Tifenn
FRA
5 BERSELLINI
Alice
ITA
7 GACIC
Mina
SRB
7 KOCHAUF
Maya
AUT
Men -66 kg
1 MACAR
Uros
BIH
2 FRIDMAN ZILBERSTEIN
Reem
ISR
3 GIVISHVILI
Giorgi
GEO
3 GVELESIANI
Mate
GEO
5 PETROVIC
Pavle
SRB
5 KOELZER
Florian
AUT
7 JOVANOVIC
Stefan
SRB
7 IONESCU
Darius
ROU
Women -52 kg
1 JOCIC
Sara
SRB
2 COPIC
Anastasija
SRB
3 PUSNIK
Rea
SLO
3 KLAUS-STERNWIESER
Carina
AUT
5 RICHTER
Miu
GER
5 KNEILLING
Nadja
GER
7 GASHI
Laurine
KOS
7 MESICEK
Neza
SLO
Men -73 kg
1 TSATSALASHVILI
Lasha
CAN
2 TAVOLETTA
Lucio
ITA
3 PROELL
Michael
AUT
3 IVOVIC
Filip
SRB
5 MIHALY
Hunor
ROU
5 BRZUSZCZYNSKI
Szymon
POL
7 KOCZINSKI
Arel
ISR
7 MOLINARO
Giulio
ITA
Women -57 kg
1 CVJETKO
Jana
CRO
2 TOLEA
Vanessa
ROU
3 BRAHIMAJ
Erisa
ALB
3 GARLAND
Marley
GER
5 GERETZKI
Vanessa
GER
5 JESIONEK
Maria
POL
7 MEDALJE
Frida
ISR
7 GAJIC
Jevgenija
SLO
Men -81 kg
1 TSURKAN
Igor
UKR
2 KRSTAJIC
Luka
SRB
3 ZDRALE
Lazar
BIH
3 PALADII
Yehor
UKR
5 D'URBANO
Alessandro Bruno
ITA
5 ROZGA
Bruno
CRO
7 KOS
Timotej
SLO
7 ZULYS
Algirdas
LTU
Women -63 kg
1 MAZOUZI
Leila
SLO
2 STARZER
Emily
AUT
3 TOMANKOVA
Lenka
SVK
3 SIMUNKOVA
Adela
CZE
5 BOARON
Lihi
ISR
5 BAYR
Leonie
AUT
7 SADIKU
Dunja
SRB
7 NISAVIC
Jelena
SRB
Men -90 kg
1 BOLDYRIEV
Oleksii
UKR
2 DINCA
Alexandru
ROU
3 MINCINESI
Cristiano
ITA
3 LIPIC
Gabriel
SLO
5 PARSHYN
Viacheslav
UKR
5 VISNJIC
Goran
CRO
7 CIROVIC
Nikola
SRB
7 WEITZBAUER
Niklas
AUT
Women -70 kg
1 GIUSTI
Eleonora
ITA
2 WERNERT
Jael
AUT
3 HOJDAROVA
Stepanka
CZE
3 SLACEK
Nika
CRO
5 MILJEVIC
Vedrana
CRO
5 KULUNDZIC
Kristina
SRB
7 TRONGONE
Francesca
ITA
7 WALDHOER
Jessica
AUT
Men +90 kg
1 GOCHIASHVILI
Shotiko
GEO
2 BENIAIDZE
Luka
GEO
3 KOSTANJSEK
Zan
SLO
3 BOROJEVIC
Mateja
SRB
5 TURI
Alex
HUN
5 HALILAGIC
Almin
BIH
7 ARMANO
Filippo
ITA
7 PERKO
Urh
SLO
Women +70 kg
1 VRANJES
Marcelina
CRO
2 SCHRATTENHOLZER
Helene
AUT
3 TUDORACHE
Daria
ROU
3 ODOR
Veronika
HUN
5 MAGLI
Lucia
ITA
5 CSISZAR
Csenge
HUN
7 MILOSEVIC
Jovana
SRB
7 ZALAZNIK
Eva
SLO