All
M F
-50 -40
-55 -44
-60 -48
-66 -52
-73 -57
-81 -63
-90 -70
+90 +70
All
All
M
W
-50 kg
-55 kg
-60 kg
-66 kg
-73 kg
-81 kg
-90 kg
+90 kg
-40 kg
-44 kg
-48 kg
-52 kg
-57 kg
-63 kg
-70 kg
+70 kg
Gyor Cadet European Cup 2022 Results
Men -50 kg
1 BACHOSHVILI
Shota
GEO
2 FEKE
Adam
HUN
3 PAGANO
Giacomo
ITA
3 GALO
Bence
HUN
5 PEETERS
Milan
BEL
5 TROFYMOV
Ivan
UKR
7 MUNTSUROV
Mohamed
AUT
7 MOLNAR
Zsombor
HUN
Women -40 kg
No results were found
Men -55 kg
1 SAMADASHVILI
Merabi
GEO
2 KOLLAR
Sebestyen
HUN
3 CHRANIUK
Jesse
GBR
3 TOMANEK
Jozef
SVK
5 MARLOV
Alexander
SWE
5 GALABOV
Denis
BUL
7 KALNYTSKYI
Oleksii
UKR
7 JACOBS
Warre
BEL
Women -44 kg
1 TOMANKOVA
Patricia
SVK
2 KRIZOVA
Kristina Lili
SVK
3 STOTSKA
Marharyta
UKR
3 LETONIA
Dora
CRO
5 IACOB
Denisa
ROU
5 OLTEAN
Veronica
ROU
7 ZEIER
Lotta
GER
7 NASTOSKA
Teona
MKD
Men -60 kg
1 GIGAURI
Tornike
GEO
2 KLOBUCNIK
Matej
SVK
3 VARDANIAN
Narek
SWE
3 MARTYNCHUK
Oleksandr
UKR
5 GENOV
Kristian
BUL
5 KAMINSKYY
Andriy
UKR
7 MOSOI
Tudor
ROU
7 POLIKEVICIUS
Simas
LTU
Women -48 kg
1 MECKLENBURG
Tabea Nika
GER
2 KLEIN
Ronja
GER
3 JUTTNER
Janka
HUN
3 SZELECZKI
Szabina
HUN
5 EINIKAITE
Vytaute
LTU
5 SZABO
Reka
HUN
7 BARISIC
Laura
CRO
7 CABALLERO
Sarah
FRA
Men -66 kg
1 GIVISHVILI
Giorgi
GEO
2 MAJOR
Adam
HUN
3 HUEPENBECKER
Louis
GER
3 JANEIRO
Rodrigo
POR
5 KATIC
Luka
CRO
5 HAGER
Samuel
SVK
7 MANUSIA
Nicolo
ITA
7 BABICH
Vladyslav
UKR
Women -52 kg
1 VEG
Luca
HUN
2 KNEILLING
Nadja
GER
3 KOSTIC
Anja
SRB
3 KIM
Minkyeong
KOR
5 ERIKSSON GHAZINOUR
Isabella
SWE
5 POMANA
Silvia
ROU
7 COLBERS
Marlouk
NED
7 LEVCHENKO
Anastasiia
UKR
Men -73 kg
1 EICHMULLER
Gergo
HUN
2 GLIGA
David
ROU
3 BERTALAN
Balazs
HUN
3 TAVOLETTA
Lucio
ITA
5 DJINKIC
Ivano
BIH
5 NAPRUDNIK
Lenz
AUT
7 MURESAN
Simon
ROU
7 DOVICIC
Tomas
SVK
Women -57 kg
1 TOLEA
Vanessa
ROU
2 LINK
Chloe
GBR
3 SILVEIRA
Maria
POR
3 BRAHIMAJ
Erisa
ALB
5 GARLAND
Marley
GER
5 GERETZKI
Vanessa
GER
7 SZABO
Cseperke
HUN
7 SOARE
Alexia
ROU
Men -81 kg
1 PARK
Sunghyun
KOR
2 TSURKAN
Igor
UKR
3 BENDELIANI
Giorgi
GEO
3 ZDRALE
Lazar
BIH
5 D'URBANO
Alessandro Bruno
ITA
5 KISS
Levente
HUN
7 MAJOR
Adam
HUN
7 BUTIJER
Borna
CRO
Women -63 kg
1 ZAITSEVA
Hanna
UKR
2 DE KOCK
Luna
NED
3 MARKULIN
Nika
CRO
3 BACKLUND
Vilda
SWE
5 MATSIRIDI
Sophia
GER
5 BETZ
Lisa
AUT
7 LAJOS
Orsolya
ROU
7 KOH
Euna
KOR
Men -90 kg
1 GVELESIANI
Saba
GEO
2 DINCA
Alexandru
ROU
3 YUDANOV
Nikita
UKR
3 CHOI
Jaemin
KOR
5 PARSHYN
Viacheslav
UKR
5 KENDERESI
Peter
HUN
7 HOFFER
Norbert
HUN
7 SAMOILOV
Arkadii
UKR
Women -70 kg
1 MARCZAK
Julia
GBR
2 VEN
Panna
HUN
3 MILJEVIC
Vedrana
CRO
3 NAVICKAITE
Marta
LTU
5 JONGSTRA
Anmar
NED
5 PINGELOVA
Vanesa
BUL
7 SACKO
Nene
FRA
7 WALDHOER
Jessica
AUT
Men +90 kg
1 GOCHIASHVILI
Shotiko
GEO
2 BENIAIDZE
Luka
GEO
3 BAEK
Jong Woo
KOR
3 BOROJEVIC
Mateja
SRB
5 TULSKYKH
Mykyta
UKR
5 MAKSIMOV
Denis
LTU
7 TOTH
Mate
HUN
7 TURI
Alex
HUN
Women +70 kg
1 LEE
Hyeonji
KOR
2 LUBURA
Lana
BIH
3 SCHRATTENHOLZER
Helene
AUT
3 KOSNAROVA
Marie
CZE
5 NUNWEILER
Mia
GER
5 TCHUMAMO
Emeraude
FRA
7 VISA
Roxana
ROU
7 FILKOROVA
Nina
SVK