Search
View
#
Athlete
Seeder
WRL
Result
GANIEV Ganijon
TJK
1. seed
1
-
TONIOLO Veronica
ITA
1. seed
1
-
SCUTTO Assunta
ITA
1. seed
1
-
ONOPRIENKO Nodar
RUS
1. seed
2
-
GUZUN Tatiana
RUS
1. seed
2
-
SIMONETTI Erica
ITA
1. seed
2
-
AVDEEV Mikhail
RUS
1. seed
3
-
MAGOMADOV Akhmed
RUS
2. seed
5
-
BUYUKESER Talha
TUR
1. seed
7
-
OLEK Anna Monta
GER
1. seed
7
-
ZAMKOVOI Gleb
RUS
2. seed
8
-
OZGURBUZ Mahmut Hudayi
TUR
2. seed
8
-
ELKINA Natalia
RUS
1. seed
8
-
TSECHOEV Adam
RUS
1. seed
9
-
DIACENCO Oxana
MDA
3. seed
9
-
PETROV Ivan
RUS
3. seed
10
-
MAGOMADOV Rizvan
RUS
1. seed
10
-
ARSUNUKAEV Andarbek
RUS
2. seed
10
-
ORLOVA Lyubov
RUS
4. seed
10
-
MENGUCCI Carolina
ITA
2. seed
11
-
BAHADIR Berat
TUR
2. seed
13
-
AVANZATO Asia
ITA
1. seed
13
-
NUGAEVA Liliia
RUS
2. seed
13
-
KHAZIEV Almaz
RUS
1. seed
14
-
SAFAROV BULUD
RUS
3. seed
14
-
LISCIANI Sara
ITA
2. seed
14
-
AMKHADOVA Mariam
RUS
3. seed
14
-
TORO SOLER Ariane
ESP
4. seed
15
-
ALOEV Mukhamed
RUS
2. seed
16
-
KHAZIEV Dmitrii
RUS
3. seed
16
-
SANGARIEV Adam
RUS
4. seed
16
-
VOROBEVA Marina
RUS
2. seed
16
-
ZUCCO Agnese
ITA
3. seed
17
-
MOOR Lorenz
GER
4. seed
18
-
STARAVOITAU Mikita
BLR
5. seed
19
-
ZAOEV Atsamaz
RUS
6. seed
19
-
SYNKIN Stepan
RUS
3. seed
20
-
GUSEINOV Dzhavad
RUS
2. seed
20
-
STEPANOV Nikita
RUS
4. seed
21
-
MURZABEKOV Ilias
RUS
5. seed
21
-
MAGOMEDOV Shamil
RUS
3. seed
21
-
IVANIAN David
DEN
3. seed
22
-
ZAGIROVA Aleksandra
RUS
5. seed
22
-
MUNOZ IBANEZ ricard
ESP
7. seed
23
-
GIORGI Giulia
ITA
3. seed
23
-
ISMAGILOV Danis
RUS
8. seed
24
-
SENATOROVA Vera
RUS
3. seed
24
-
RADCHENKO Iana
RUS
2. seed
24
-
ROJAS GONZALEZ Maria
ESP
4. seed
25
-
AFANASEVA Sofia
RUS
2. seed
25
-
EDILSULTANOV Ikhvan
RUS
6. seed
26
-
TOMANKOVA Silvia
SVK
4. seed
26
-
ASKARBEKOV Adilet
KGZ
4. seed
27
-
TASUEV Abdul-Kerim
RUS
5. seed
27
-
GAVRICHENKO Nikolai
RUS
4. seed
27
-
MIKHEEVA Olga
RUS
6. seed
27
-
LIKHACHEVA Viktoriia
RUS
4. seed
28
-
DARBINYAN Styopa
ARM
4. seed
29
-
IDIGOV Iunus
RUS
5. seed
29
-
MATASEJE Benjamin
SVK
5. seed
31
-
ZHELTOV Roman
RUS
-
32
-
MATAEV Mukhamed-Ali
RUS
6. seed
33
-
VARESKIC Marko
CRO
7. seed
34
-
MAMAEV Mikhail
RUS
1. seed
34
-
CAKAN Enes
TUR
2. seed
34
-
VAZQUEZ FERNANDEZ Laura
ESP
3. seed
35
-
ASANOV Ravshanbek
KGZ
7. seed
36
-
CHEGEMOV Betal
RUS
5. seed
36
-
DOLGOV Andrei
RUS
6. seed
36
-
ONDROUSKOVA Barbora
CZE
7. seed
36
-
PALUMBO Antonietta
ITA
5. seed
36
-
GUSEINOVA Alina
RUS
2. seed
37
-
MINKINA Ekaterina
RUS
4. seed
38
-
ADAM Viktor
SVK
7. seed
39
-
POSTNIKOVA Elizaveta
RUS
5. seed
39
-
LAZAREVA Alina
RUS
3. seed
39
-
SIMSEK Musa
TUR
6. seed
42
-
MOELLER Tim
GER
8. seed
42
-
DEMIRTAS Cem
TUR
-
43
-
AIVAZIAN Roman
RUS
6. seed
45
-
BATSISHCHA Ihar
BLR
3. seed
46
-
ABELTSHAUSER Kevin
GER
4. seed
46
-
MOISEEVA Aina
RUS
3. seed
46
-
SKVARTSOVA Nastassia
BLR
6. seed
47
-
LAPINA Daria
RUS
8. seed
47
-
CHUYASHKOU Viachaslau
BLR
8. seed
49
-
ICKES David
GER
8. seed
49
-
MINNIKAEVA Karina
RUS
5. seed
50
-
SKALSKA Anna
CZE
5. seed
50
-
HERAS BARRERO Noelia
ESP
4. seed
50
-
RUSAKOVA Daria
RUS
4. seed
52
-
YAUSEYENKA Dzianis
BLR
7. seed
53
-
BOSIEK Angelina
RUS
5. seed
56
-
RET Samuel
SVK
-
58
-
BULAK EDUARD
BLR
-
58
-
DOLGILEVICA Una
LAT
7. seed
58
-
GARCIA MARTIN marta
ESP
7. seed
58
-
GALITSKAIA Kseniia
RUS
6. seed
58
-
ZELIANKO Dzmitry
BLR
3. seed
59
-
SHYMBALIOU Andrei
BLR
8. seed
60
-
LUKINA Iuliia
RUS
6. seed
60
-
JAKOBSEN Ida
DEN
8. seed
62
-
NESHTA Daria
RUS
-
62
-
ZURAEVA Zalina
RUS
6. seed
62
-
KOVSHOVA Tatiana
RUS
5. seed
68
-
YEVTUSHENKO Andrey
BLR
5. seed
69
-
ELKANOVA Iana
RUS
-
73
-
FERREIRO CABADO Belen
ESP
6. seed
74
-
PRUSENOVSKA Marketa
CZE
7. seed
78
-
KUGAEVA Alina
RUS
-
80
-
BODNAROVA Tereza
CZE
7. seed
81
-
BORISOVA Veronika
RUS
6. seed
81
-
MARAEV Astemir
RUS
-
82
-
SAGYNALIEV Chyngyzkhan
KGZ
7. seed
83
-
LIVOCHKINA Kseniia
RUS
8. seed
84
-
CHIRESH Evgeniya
RUS
7. seed
88
-
BAKUMENKA Kseniya
BLR
8. seed
88
-
CORBO Sara
ITA
-
88
-
SHABIKHANOV Saikhan
RUS
6. seed
89
-
STUDSGAARD Daniel
DEN
8. seed
89
-
KONDRATOV Egor
RUS
7. seed
89
-
HRAKAVA Maryia
BLR
-
89
-
SEMIKOLENOVA Iuliia
RUS
7. seed
89
-
DEMIREL Muhammed
TUR
8. seed
99
-
AIBEKOV Eldiiar
KGZ
-
108
-
MASTRIUKOV Sergei
RUS
5. seed
109
-
REVVA Iuliia
RUS
-
110
-
KARALKOVA Volha
BLR
-
110
-
EFIMOVA Karina
RUS
8. seed
110
-
ROSARIO Maria
POR
-
110
-
POLNICKA Marie
CZE
-
110
-
NELIUBIN Mikhail
RUS
-
112
-
MARDUSEVICH Uladzislau
BLR
6. seed
113
-
KECOJEVIC Vasko
MNE
-
114
-
KURBANOV Shavkat
RUS
-
114
-
HANSEN Kalle
DEN
-
114
-
KHILOVA Milena
RUS
-
122
-
LIPARD Viljar
EST
-
125
-
FOKINA Valeriia
RUS
-
127
-
VISHNEVSKAYA Anja
GER
8. seed
127
-
ABRAHAMYAN Davit
ARM
-
128
-
MIJUSKOVIC Vuk
MNE
-
142
-
REDDIG Finn Luka
GER
-
142
-
GILIAZEV Danil
RUS
8. seed
155
-
GOC Uluer
TUR
-
155
-
DZIAMIDAU Yahor
BLR
-
155
-
SHVETSOV Grigorii
RUS
7. seed
155
-
KOKAREV Anton
RUS
-
-
-
KOVAL Denis
RUS
-
-
-
AGHANYAN Vahe
ARM
-
-
-
KRAJCI Milos
SVK
-
-
-
SIRIAK Danila
RUS
-
-
-
ALVES Joao
POR
-
-
-
DZHABIEV Alan
RUS
-
-
-
ELKIN Andrei
RUS
-
-
-
MOZDOGOV Musa
RUS
-
-
-
TURCAN Mihail
MDA
-
-
-
GREGORIO Joao
POR
-
-
-
GAEV Omar
RUS
-
-
-
JOCOVIC Petar
MNE
-
-
-
PETROV Igor
RUS
-
-
-
AULOV Sergei
RUS
-
-
-
IAROVOI Egor
RUS
-
-
-
DUBSKY Karol
SVK
-
-
-
SHENKAO Amir
RUS
-
-
-
PETROV Gleb
RUS
-
-
-
MUZAEV David
RUS
-
-
-
STANILA Dan
MDA
-
-
-
AGAEV Georgii
RUS
-
-
-
IUDIN Ilia
RUS
-
-
-
YARMUSH Ivan
BLR
-
-
-
RADOVIC Petar
MNE
-
-
-
ASKHAM Djoni
DEN
-
-
-
RAPOSO Miguel
POR
-
-
-
SHUBINA Sofya
RUS
-
-
-
SHORMANOVA Eleonora
RUS
8. seed
-
-
ALKSNE Vineta
LAT
-
-
-
STEPANYAN Susanna
ARM
6. seed
-
-
BOBROVA Sofia
RUS
-
-
-
TARABARA Kristina
RUS
7. seed
-
-
IANUK Polina
RUS
-
-
-
DOBEL Nina
DEN
-
-
-
MILLER Olga
RUS
-
-
-