Overview Judoka News TV & News Info
#
Athlete
Seeder
WRL
Result
Contests
KHALMURZAEV Khasan
RUS
1. seed
1
-
-
KUKOLJ Aleksandar
SRB
1. seed
1
-
-
TRSTENJAK Tina
SLO
1. seed
1
-
-
MAJDOV Nemanja
SRB
2. seed
2
-
-
ORUJOV Rustam
AZE
1. seed
2
-
-
AGBEGNENOU Clarisse
FRA
2. seed
2
-
-
KELMENDI Majlinda
KOS
1. seed
2
-
-
MARGVELASHVILI Vazha
GEO
1. seed
3
-
-
DE WIT Frank
NED
2. seed
4
-
-
GANBAATAR Odbayar
MGL
2. seed
4
-
-
KHUBETSOV Alan
RUS
3. seed
5
-
-
HEYDAROV Hidayat
AZE
3. seed
5
-
-
USTOPIRIYON Komronshokh
TJK
3. seed
5
-
-
KUZIUTINA Natalia
RUS
2. seed
6
-
-
ABDULZHALILOV Abdula
RUS
2. seed
7
-
-
KHALMURZAEV Khusen
RUS
4. seed
7
-
-
BUCHARD Amandine
FRA
3. seed
7
-
-
KRASNIQI Distria
KOS
4. seed
8
-
-
GJAKOVA Nora
KOS
1. seed
8
-
-
VALKOVA Ekaterina
RUS
3. seed
9
-
-
PULIAEV Mikhail
RUS
3. seed
10
-
-
LAPPINAGOV Aslan
RUS
4. seed
11
-
-
IARTCEV Denis
RUS
4. seed
11
-
-
OLEINIC Sergiu
POR
4. seed
11
-
-
SHERAZADISHVILI Nikoloz
ESP
5. seed
12
-
-
GERCSAK Szabina
HUN
1. seed
12
-
-
SHIKHALIZADA Nijat
AZE
5. seed
13
-
-
NIANG Assmaa
MAR
2. seed
13
-
-
MAGOMEDOV Magomed
RUS
6. seed
14
-
-
REKHVIASHVILI Zebeda
GEO
5. seed
14
-
-
ROGIC Jovana
SRB
2. seed
14
-
-
BERNHOLM Anna
SWE
3. seed
15
-
-
KURZHEV Uali
RUS
5. seed
16
-
-
GVINIASHVILI Beka
GEO
7. seed
16
-
-
MOGUSHKOV Musa
RUS
6. seed
17
-
-
ZABLUDINA Irina
RUS
3. seed
17
-
-
SAMARDZIC Aleksandra
BIH
4. seed
17
-
-
ARDANOV Anzaur
RUS
6. seed
19
-
-
PROKOPENKO Alena
RUS
5. seed
20
-
-
SANDAL Sinan
TUR
7. seed
21
-
-
OZDOBA Agata
POL
4. seed
22
-
-
POSVITE Fanny estelle
FRA
6. seed
28
-
-
EQUISOAIN Jaione
ESP
4. seed
30
-
-
VANLIOGLU Hasan
TUR
7. seed
31
-
-
EGUTIDZE Anri
POR
6. seed
32
-
-
SEMENOV Stanislav
RUS
7. seed
34
-
-
KONKINA Anastasiia
RUS
5. seed
35
-
-
KHABACHIROV Murat
RUS
8. seed
36
-
-
BENARROCHE Lola
FRA
6. seed
36
-
-
RETINSKII Stanislav
RUS
8. seed
40
-
-
PUCHE Isabel
ESP
5. seed
45
-
-
IGOLNIKOV Mikhail
RUS
-
55
-
-
DZHIGAROS Diana
RUS
6. seed
57
-
-
LOPEZ AGUILERA Angeles
ESP
7. seed
62
-
-
KOSTENKO Valentina
RUS
8. seed
64
-
-
LAROSE David
FRA
8. seed
67
-
-
KALININ Denis
RUS
-
70
-
-
TAS Merve
TUR
5. seed
72
-
-
OZDOEV Zelimkhan
RUS
8. seed
77
-
-
SAGITOVA Galiya
RUS
6. seed
84
-
-
BUNCIC Strahinja
SRB
-
86
-
-
EFEMGIL Batuhan
TUR
-
88
-
-
DREXLER Hilde
AUT
-
92
-
-
SURAKATOVA Pari
RUS
-
93
-
-
GULDUREN Ilker
TUR
-
98
-
-
ROSSO Julia
FRA
7. seed
99
-
-
BORENOVIC Bosko
SRB
-
102
-
-
THOYER Maya
FRA
7. seed
108
-
-
GERASIMENKO Dmitri
SRB
-
111
-
-
LIMA Diogo
POR
-
111
-
-
VERNEZ Franck
FRA
-
113
-
-
PAVLOVA Natalia
RUS
8. seed
115
-
-
NIFONTOV Ivan
RUS
-
123
-
-
BEKTAS Murat
TUR
-
128
-
-
OBRADOVIC Anja
SRB
-
129
-
-
LAMOUR Antoine
FRA
-
133
-
-
JOUBERT Quentin
FRA
-
133
-
-
WATANABE Kana
JPN
7. seed
152
-
-
POSVITE Laury
FRA
8. seed
156
-
-
ONDAR Saian
RUS
-
159
-
-
BAKACAK Sukran
TUR
8. seed
160
-
-
MAJDOV Stefan
SRB
-
164
-
-
LA ROCCA Julien
FRA
-
172
-
-
KUKA Loriana
KOS
-
173
-
-
ISAEV Mansur
RUS
-
175
-
-
GRIGORYAN Aram
RUS
-
176
-
-
PEREZ BOX Ana
ESP
-
181
-
-
PENA ARTIGAS Eric
ESP
-
216
-
-
JURAKIC Denis
SRB
-
263
-
-
OKRUASHVILI Adam
GEO
7. seed
-
-
YAZICI Feyyaz
TUR
8. seed
-
-
KRIVOBOKOV Anton
RUS
3. seed
-
-
REVES Vasco
POR
-
-
-
OSTOJIC Bosko
SRB
-
-
-
DOSEN Bojan
SRB
-
-
-
BUNCIC Milan
SRB
-
-
-
KRPALEK Lukas
CZE
-
-
-
SANTOS Manuel
POR
-
-
-
LIPARTELIANI Varlam
GEO
6. seed
-
-
FONSECA Jorge
POR
-
-
-
SAIDOV Renat
RUS
-
-
-
ALVES Miguel
POR
-
-
-
DENISOV Kirill
RUS
2. seed
-
-
KUMTAS Samet
TUR
-
-
-
MANDIC Milos
SRB
-
-
-
DOVGAN Dmitry
RUS
-
-
-
ERDOGAN Ali
TUR
-
-
-
KHAMMO Iakiv
UKR
-
-
-
OLIVAR Cedric
FRA
4. seed
-
-
KOSA Fatih
TUR
-
-
-
VOLKOV Andrey
RUS
-
-
-
RIQUIN Theo
FRA
-
-
-
BRACHEV Anton
RUS
1. seed
-
-
DONTSOV Roman
RUS
-
-
-
NIKOLIC Milan
SRB
-
-
-
TINTOR Sara
SRB
-
-
-
KARA Kubra
TUR
4. seed
-
-
NOILHETAS Chloe
FRA
5. seed
-
-
SEYIS Ilayda
TUR
-
-
-
EME Clemence
FRA
-
-
-
ETIENNE Julia
FRA
-
-
-
GOMEZ Laura
ESP
-
-
-
IAROMKA Svitlana
UKR
7. seed
-
-
BASTAREAUD Stessie
FRA
3. seed
-
-
KRAMES Sarah
AUT
-
-
-
CVIJIC Milica
SRB
-
-
-
SAYIT Kayra
TUR
-
-
-
TASIC Jelena
SRB
-
-
-
CAMARA Sama hawa
FRA
1. seed
-
-
SOKOLOVA Nataly
RUS
2. seed
-
-
CERIC Larisa
BIH
-
-
-
GASPARIAN Anzhela
RUS
8. seed
-
-
YAMABE Kanae
JPN
-
-
-
BLOT Laetitia
FRA
-
-
-
WATABE Yuka
JPN
-
-
-
SAHIN Ebru
TUR
-
-
-
SEYMOUR Sarah
FRA
-
-
-
TINTOR Tea
SRB
-
-
-
THOREL Audrey
FRA
-
-
-
DINDAR Meltem
TUR
-
-
-
SABA Ambre
FRA
-
-
-
BISSENI Eva
FRA
-
-
-
VELENSEK Anamari
SLO
6. seed
-
-