Search
View
#
Athlete
Seeder
WRL
Result
IVANKA Filip
CZE
1. seed
2
-
SCATOLINO Thomas
ITA
1. seed
3
-
KOPECKY Adam
CZE
2. seed
3
-
SOBIERAJSKA KATARZYNA
POL
1. seed
3
-
BONFERRONI Aurelien
SUI
3. seed
4
-
VLADOV Borislav
BUL
1. seed
4
-
KAZIMIROV Vladyslav
UKR
1. seed
5
-
VALIEIEV TYMUR
UKR
1. seed
5
-
RASPE VERA
NED
1. seed
5
-
CORRAO Alessia
BEL
1. seed
5
-
GRADZKI Wojciech
POL
4. seed
6
-
DIJKSTRA Carmen
NED
1. seed
6
-
BRANCHEVA Lidia
BUL
2. seed
6
-
HENNINGER Elin
NED
2. seed
6
-
BRITO Raquel
POR
1. seed
6
-
CENTRACCHIO Luigi
ITA
5. seed
7
-
MAMMADLI Nijat
AZE
1. seed
7
-
TADIC Branko
BIH
1. seed
7
-
SALVO Samuel
ITA
1. seed
7
-
OLEK Anna Monta
GER
2. seed
7
-
JAPARIDZE Akaki
GEO
2. seed
8
-
KOWALCZYK Michal
POL
2. seed
8
-
TAVANO Asya
ITA
2. seed
8
-
TERASHVILI Giorgi
GEO
3. seed
9
-
WILMS Laurens
NED
2. seed
10
-
POLADASHVILI Tornike
GEO
2. seed
10
-
MAMMEDOV Huseyn
AZE
2. seed
10
-
VETTERLI Delia moira
SUI
3. seed
10
-
HOLOBORODKO Mykyta
UKR
2. seed
11
-
VAN LIESHOUT Joanne
NED
3. seed
11
-
MENGUCCI Carolina
ITA
4. seed
11
-
PRIILINN TURK KARL
EST
3. seed
12
-
ALIYEVA Sabina
AZE
2. seed
12
-
WAGEMAKER Alexe
NED
1. seed
12
-
STEFANOV Stanislav
BUL
4. seed
13
-
STOSIC Mateja
SRB
2. seed
13
-
SNIJDER Paulien
NED
2. seed
13
-
ANDERSSON Ella
SWE
4. seed
14
-
LISCIANI Sara
ITA
3. seed
14
-
NEBOTOV Serhii
UKR
4. seed
15
-
GARDASHKHANLI Aytaj
AZE
4. seed
15
-
VAN HEEMST Yael
NED
5. seed
15
-
ISMAYILOV Nahid
AZE
5. seed
16
-
RADULJ Miljan
SRB
3. seed
16
-
KURCHENKO Yuliia
UKR
5. seed
16
-
TATIASHVILI Giga
GEO
3. seed
17
-
DE TULLIO Giuseppe
ITA
3. seed
17
-
HAJIYEV Eljan
AZE
6. seed
17
-
SKOMOROHOVS Andrejs
LAT
3. seed
17
-
DOLEZAL Michal
CZE
4. seed
18
-
NOTTI Matilde
ITA
6. seed
18
-
NALBAT Kamille
NED
6. seed
18
-
MRAVEC Marcel
CZE
4. seed
19
-
PIRALIC Hana
BIH
3. seed
19
-
BAKHBAKHASHVILI Daviti
GEO
5. seed
20
-
SULEYMANOV Kamran
AZE
5. seed
21
-
GUGUNASHVILI Gizo
GEO
5. seed
21
-
VAN DER SLUIS Cheyenne
NED
7. seed
21
-
SANTOS Teresa
POR
3. seed
21
-
KOKHTASHVILI Givi
EST
4. seed
22
-
IVANIAN David
DEN
7. seed
22
-
BUFFET Sarina
SUI
7. seed
23
-
LEONTIEV Vadym
UKR
8. seed
24
-
DEMETRASHVILI Irakli
GEO
4. seed
24
-
BENTHEM Max
NED
6. seed
25
-
PAIVA Carolina
POR
8. seed
25
-
ZUCCARO Chiara
ITA
3. seed
25
-
CHYZHEVSKA Anastasiia
UKR
5. seed
25
-
MGEBRISHVILI Lasha
GEO
5. seed
26
-
AVERSA Simone
ITA
6. seed
26
-
ROZMAN MUHA Tjasa
SLO
6. seed
26
-
SCHICHO Anika
AUT
4. seed
26
-
VAN DUN Mo
NED
7. seed
27
-
RZAZADE Matin
AZE
-
27
-
VAN WONDEREN Dagmar
NED
8. seed
27
-
KLEINOS Anton
UKR
6. seed
28
-
SCHUTJES Lotte
NED
-
28
-
FUENFGELDER Bente
GER
5. seed
28
-
DE ZAN Mattia
ITA
7. seed
29
-
NOVACEK Vaclav
CZE
7. seed
29
-
COPIC Ivan
CRO
6. seed
30
-
MATASEJE Benjamin
SVK
6. seed
31
-
KOLOBOV Vladyslav
UKR
8. seed
31
-
CARNA Giulia
ITA
4. seed
31
-
CARLETTI Jean
ITA
6. seed
32
-
STOSIC Andrija
SRB
7. seed
32
-
PEREIRA Alice
POR
7. seed
32
-
VISSERS Lars
NED
7. seed
33
-
HRIBERNIK Ines
SLO
8. seed
33
-
JANCZYLIK Dymitrij
POL
7. seed
35
-
HECTOR Sarah
NED
-
35
-
PRUDIUS Ivan
UKR
-
36
-
LIMA Pedro
POR
8. seed
36
-
BATII Nikita
UKR
-
36
-
ONDROUSKOVA Barbora
CZE
4. seed
36
-
KOLAR Stasa
SLO
-
36
-
STOJKOV Aleksandar
SRB
8. seed
37
-
HERKOVIC Nace
SLO
-
37
-
MORAIS Alexandra
POR
5. seed
37
-
FERNANDES B.Tralhao
POR
8. seed
38
-
FLUETSCH CHLOE
SUI
6. seed
38
-
NALBAT Emma
NED
-
38
-
ADAM Viktor
SVK
-
39
-
KARCZYK FILIP
POL
-
39
-
VUCO Nika
CRO
-
39
-
ONYSK OLIWIA
POL
1. seed
39
-
UIJTENDAAL Blanca
NED
7. seed
39
-
KHALIDOV Said-Magomed
UKR
3. seed
40
-
SHCHERBA Ivan
UKR
8. seed
40
-
GODSCHALK Indy
NED
5. seed
41
-
WESTERHOF IRIS
NED
-
41
-
MOELLER Tim
GER
-
42
-
KUZIN Yehor
UKR
-
42
-
ROSSET Aline
SUI
1. seed
42
-
STERMAN Diana
SLO
6. seed
43
-
KROLL Elias
GER
-
44
-
BAATHE Karl
SWE
-
44
-
VAN HERK Ian
NED
-
44
-
MIELE Valentina
ITA
6. seed
45
-
KLUCKERS LEYLA
BEL
-
46
-
KRASNIKOVA Anastasiia
UKR
7. seed
47
-
GUT JULIA
POL
-
47
-
POLMO Antonio
ITA
4. seed
48
-
BAYRAMOV Turan
AZE
-
48
-
KROEGER Sem
NED
-
48
-
VEGIIEV Daniil
UKR
-
48
-
KAPANADZE Kote
GEO
-
48
-
ICKES David
GER
-
49
-
BASANETS Ihor
UKR
-
49
-
BOGUN Sarah
GER
-
50
-
KLEIN Lois
NED
3. seed
50
-
DENGG Elena
AUT
-
50
-
SKALSKA Anna
CZE
-
50
-
VERHAART Linda
NED
2. seed
50
-
SUPUSEPA JOSHLYN
NED
2. seed
51
-
ZIEGLER Jule
GER
7. seed
52
-
STOPPARI Emma
ITA
3. seed
53
-
BUCOLO Orazio
ITA
-
54
-
OLDAK Alicja
POL
8. seed
54
-
IAMUNDO Matteo
ITA
5. seed
55
-
PROELL Richard
AUT
-
56
-
KOENIG Emma-Louise
GER
8. seed
57
-
RET Samuel
SVK
-
58
-
PFAF Michal
CZE
-
58
-
ADILZADE Adil
AZE
-
58
-
ALTEMIROV Deny
BEL
-
58
-
ZAKRZEWSKA Anna
POL
4. seed
60
-
NASIRLI Ruslan
AZE
-
61
-
VICI Manuel
ITA
-
61
-
FRANIC Maja
CRO
-
61
-
DERKS Lieke
NED
-
62
-
JAKOBSEN Ida
DEN
-
62
-
KOVAC Tamara
SLO
-
62
-
PONTEK AGATA
POL
-
62
-
BECKER Viktor
GER
-
65
-
BACHIASHVILI Nika
GEO
6. seed
66
-
SCUTARI Liliana
MDA
8. seed
67
-
STOKLOSA Natalia
POL
4. seed
67
-
KROESE Rens
NED
-
68
-
MILIN Luka
CRO
-
70
-
SHYLOVA Alina
UKR
-
70
-
SKOMRLJ Ivan
CRO
-
71
-
LOUREIRO Marta
POR
-
71
-
OLUJIC Josipa
CRO
-
73
-
TROPAN Luka
SLO
-
74
-
SOJKA Alexandr
CZE
-
74
-
LOSKA OLAF
POL
-
74
-
IVANKA Martin
CZE
-
75
-
STOBER URH
SLO
-
76
-
SKAMLA Filip
SRB
-
77
-
DUDY David
CZE
-
77
-
KUHAR URBAN
SLO
-
77
-
MAXLIN Miljohn
SWE
-
80
-
THIJSSEN Niels
NED
-
80
-
MANZI Aris
ITA
-
81
-
BODNAROVA Tereza
CZE
5. seed
81
-
BAHLE Leonie
GER
-
81
-
SIMIC Nina
CRO
-
81
-
JANECKA Tomas
CZE
-
82
-
GUGAVA Giorgi
GEO
-
82
-
PIRES Rodrigo
POR
-
82
-
CHAPURISHVILI Kako
GEO
7. seed
85
-
GANBARLI Ismayil
AZE
8. seed
85
-
SIMEONOV Ivan
BUL
-
85
-
SKRABL ANA
SLO
-
85
-
TSIMKO Olga
UKR
-
88
-
LINDBERG Lisa
SWE
-
88
-
GAJIC Nevena
SRB
-
88
-
KRAMAR Anita
SLO
-
89
-
COPIC Teodora
SRB
-
89
-
KUTYLA Oliwia
POL
-
89
-
RASKIN Yan
UKR
-
94
-
WYSOCKI lukasz
POL
-
94
-
DREXLER Philip
GER
-
94
-
VEURINK Britt
NED
6. seed
95
-
ANTELJ Srdjan
SRB
-
99
-
ADAM Erwin
GER
-
99
-
AUST Phillip
AUT
-
99
-
DE LUCA Ciro
ITA
-
99
-
CHAMBEL Rafael
POR
-
99
-
MOST Lennart
NED
-
99
-
DJEKIC Teodora
SRB
-
100
-
ZOROTOVIC Nikola
CRO
-
101
-
SINDIC Gasper
SLO
-
101
-
KOUDELKOVA Sarka
CZE
-
101
-
BAMBERGER Julia
AUT
-
101
-
BAHLE Leah
GER
-
103
-
FISCHER Fiona
GER
-
106
-
POLIAKOVA Mariia
UKR
-
106
-
BERNARD Urska
SLO
-
106
-
KOVAC Tina
SLO
-
107
-
GUARINO Gennaro
ITA
-
108
-
KUBIAK FILIP
POL
-
108
-
PERITSCH David
AUT
-
110
-
CERA Paula eliza
LAT
-
110
-
POLNICKA Marie
CZE
-
110
-
GRANBERG Tova
SWE
-
110
-
STAKHOV Nicole
GER
-
110
-
GADERMAIER Katja
AUT
-
110
-
DIERICKX NICOLAS
BEL
-
112
-
FORNARA Emanuele
ITA
-
112
-
ZIMMERMANN Marek
GER
-
112
-
BONEV VALENTIN
BUL
-
112
-
MARINX Ray
BEL
-
113
-
MUSZYNSKI PIOTR
POL
-
114
-
HOUKES Jonathan
NED
-
114
-
HANSEN Kalle
DEN
-
114
-
KECOJEVIC Vasko
MNE
-
114
-
GASPAROVIC Matus
SVK
-
114
-
RUDOLF Miha
SLO
-
114
-
JOVANOVIC Stefan
SRB
-
114
-
KAISER Benjamin
GER
-
114
-
KAC Andraz
SLO
-
114
-
BUITELAAR Tom
NED
-
114
-
DOUMAS STAVROS
GRE
-
117
-
DAAMEN Maartje
NED
-
122
-
MIRKOV Dunja
SRB
-
122
-
COSTA Fatima
POR
-
122
-
FIEDEL Theresa
GER
-
122
-
ROCHA Joana
POR
-
122
-
MARHOLD Victoria
AUT
-
122
-
OTIC Marko
SRB
-
124
-
LIPARD Viljar
EST
-
125
-
YOVCHEV Nikolay
BUL
-
125
-
LIASHUK Daryna
UKR
-
127
-
MILANOVIC Milica
SRB
-
127
-
STYRCZ WERONIKA
POL
-
127
-
WOŹNIAK Zuzanna
POL
-
127
-
VOPAT Jan
CZE
-
128
-
KRYLOV German
RUS
-
128
-
RAPOSO Pedro
POR
-
128
-
PAASTEL Randel
EST
-
128
-
BLASZCZAK IGOR
POL
-
129
-
DUBURKE Sakai
SUI
-
142
-
KOOLMOES Mats
NED
-
142
-
CASALE Alessio
ITA
-
142
-
MIJUSKOVIC Vuk
MNE
-
142
-
KUNCL Ondrej
CZE
-
142
-
VERHOEVEN Jan
NED
-
142
-
PETROV Yaroslav
RUS
-
142
-
GABOR Kacper
POL
-
151
-
KURKOID Heorhii
UKR
-
151
-
NOVAK Marek
CZE
-
151
-
RZAYEV Aydin
AZE
-
151
-
SOSNOWSKI Dennis
AUT
-
151
-
MATIJEVIC Marko
SRB
-
151
-
PIRIYEV Samir
AZE
-
155
-
PIRES Ricardo
POR
-
155
-
PICHLER Lukas
AUT
-
155
-
NEEDHAM Luca
NED
-
155
-
TURCHICH Jan
CZE
-
-
-
SAVIC Mihajlo
SRB
-
-
-
KACIREK Jan
CZE
-
-
-
DE VOS Rogier
NED
-
-
-
PETKOV Plamen
BUL
-
-
-
RADOVIC Petar
MNE
-
-
-
ROUBIK Matyas
CZE
-
-
-
DENSA Luka
SLO
-
-
-
KOEHLER Nick
GER
-
-
-
VOSTREL Jan
CZE
-
-
-
TELES Pedro
POR
-
-
-
PALEV Mariyan
BUL
-
-
-
OSTOJIC Dusan
SRB
-
-
-
MEIXNER Tomas
CZE
-
-
-
AKBARLI Ali
AZE
-
-
-
BLOM Jules
NED
-
-
-
DECORTE REMI
BEL
-
-
-
KOROP Ruslan
UKR
-
-
-
KRIJTHE Nanco
NED
-
-
-
KARAS KACPER
POL
-
-
-
RIETZ Dennis
GER
-
-
-
TADIC Ognjen
MNE
-
-
-
DAMIJAN Jurij
SLO
-
-
-
KRAJCI Milos
SVK
-
-
-
Kupsky Michal
CZE
-
-
-
GINAEV Bojsar
GER
-
-
-
DEMETS Robbe
BEL
-
-
-
SUTIKA Marks
LAT
-
-
-
SKOMRLJ Roko
CRO
-
-
-
BARROS David
POR
-
-
-
FREITAS Tomas
POR
-
-
-
KUNZE Nicolas
GER
-
-
-
ASKHAM Djoni
DEN
-
-
-
DUYCK Jarne
BEL
-
-
-
VOITOV Oleh
UKR
-
-
-
MRKOVIC Lovre
CRO
-
-
-
MAZYAR Max
POR
-
-
-
DEMCAK Tomas
SVK
-
-
-
PROKES Marek
CZE
-
-
-
KYSELOV Kyryl
UKR
-
-
-
FERRO Valerio
ITA
-
-
-
NOACK Gerrit
GER
-
-
-
BACA MILOSZ
POL
-
-
-
JOCOVIC Petar
MNE
-
-
-
RAJCIC Mate
CRO
-
-
-
TROIANI Alice
ITA
8. seed
-
-
NOACK Nele
GER
-
-
-
VASQUES Madalena
POR
5. seed
-
-
HAMADOU Sarah
FRA
-
-
-
ART Chloe
BEL
-
-
-
USKOVA Sofiia
UKR
-
-
-
JOKIC Ana
SRB
-
-
-
MOLNAR Olivia
DEN
-
-
-
MILOSEVIC Ana
SRB
-
-
-
HAGENAU Lena
GER
-
-
-
JUNG Leticia
GER
7. seed
-
-
KOBUS Natalia
POL
-
-
-
AMANN Fanny
AUT
-
-
-
DUS Khrystyna
UKR
7. seed
-
-
DOBEL Nina
DEN
-
-
-
CARDOSO Sofia
POR
-
-
-
DIDDEN Helena
BEL
-
-
-
KUCHAVA Iia
UKR
-
-
-
KULIC Karla
CRO
-
-
-
MILOVA Rebeka
SVK
-
-
-
HEMPEL Jule
GER
-
-
-
SUMMER Laura
AUT
-
-
-
ALIYEVA Konul
AZE
-
-
-
NAGY Eva
BEL
8. seed
-
-
ZITOVA Sara
CZE
-
-
-
SENA Maria
POR
-
-
-
SCHEERAT Tia
GER
-
-
-
TARKUS Merit
EST
-
-
-
MAAS Renee
NED
-
-
-
GEORGIEVA Lilia
BUL
6. seed
-
-
ADELY Demi
NED
-
-
-