Search
View
#
Athlete
Seeder
WRL
Result
MOLLAEI Saeid
IRI
1. seed
1
-
BUCHARD Amandine
FRA
1. seed
1
-
AGBEGNENOU Clarisse
FRA
1. seed
1
-
MUNKHBAT Urantsetseg
MGL
1. seed
1
-
KUKOLJ Aleksandar
SRB
2. seed
2
-
KRPALEK Lukas
CZE
1. seed
2
-
DORJSUREN Sumiya
MGL
1. seed
2
-
CERIC Larisa
BIH
1. seed
2
-
GAHIE Marie Eve
FRA
1. seed
2
-
POWELL Natalie
GBR
1. seed
2
-
TOTH Krisztian
HUN
3. seed
3
-
TCHEUMEO Audrey
FRA
2. seed
3
-
GJAKOVA Nora
KOS
2. seed
3
-
MACIAS Tommy
SWE
1. seed
4
-
ULZIIBAYAR Duurenbayar
MGL
2. seed
4
-
ORTIZ Idalys
CUB
2. seed
4
-
PARETO Paula
ARG
2. seed
4
-
MALONGA Madeleine
FRA
3. seed
4
-
NIANG Assmaa
MAR
2. seed
4
-
SMYTHE-DAVIS Nekoda
GBR
3. seed
4
-
GANBAATAR Odbayar
MGL
2. seed
5
-
GARRIGOS Francisco
ESP
1. seed
5
-
DEGUCHI Christa
CAN
4. seed
5
-
FONSECA Jorge
POR
1. seed
6
-
KYRGYZBAYEV Gusman
KAZ
2. seed
6
-
NIKOLIC Milica
SRB
3. seed
6
-
DASHDAVAA Amartuvshin
MGL
3. seed
7
-
GANBOLD Kherlen
MGL
1. seed
7
-
SARNACKI Maciej
POL
3. seed
7
-
BERNHOLM Anna
SWE
3. seed
7
-
GJAKOVA Akil
KOS
3. seed
8
-
CASSE Matthias
BEL
2. seed
8
-
CIRJENICS Miklos
HUN
2. seed
8
-
CSERNOVICZKI Eva
HUN
4. seed
8
-
VAN SNICK Charline
BEL
2. seed
8
-
HAECKER Katharina
AUS
2. seed
8
-
MARGELIDON Arthur
CAN
4. seed
9
-
ZHUMAKANOV Yeldos
KAZ
2. seed
9
-
KLIMKAIT Jessica
CAN
5. seed
9
-
ZUPANCIC Kelita
CAN
4. seed
9
-
ALBAYRAK Vedat
TUR
3. seed
10
-
GANTULGA Altanbagana
MGL
6. seed
10
-
TSEND-OCHIR Tsogtbaatar
MGL
5. seed
10
-
ANTOMARCHI Kaliema
CUB
4. seed
10
-
CONWAY Sally
GBR
5. seed
10
-
RECEVEAUX Helene
FRA
6. seed
10
-
CLEMENT Melanie
FRA
5. seed
10
-
MCKENZIE Ashley
GBR
4. seed
11
-
OTGONBAATAR Uuganbaatar
MGL
4. seed
11
-
MOHAMMADI Mohammad
IRI
6. seed
11
-
SERIKZHANOV Yerlan
KAZ
3. seed
11
-
DARWISH Ramadan
EGY
3. seed
11
-
BALDORJ Mungunchimeg
MGL
3. seed
11
-
TSCHOPP Evelyne
SUI
3. seed
11
-
SMAGULOV Zhansay
KAZ
7. seed
12
-
ALVEAR Yuri
COL
6. seed
12
-
LIEN Chen-Ling
TPE
7. seed
12
-
CHEIKH ROUHOU Nihel
TUN
3. seed
12
-
DELGADO Angelica
USA
4. seed
12
-
CLERGET Axel
FRA
7. seed
13
-
EGUTIDZE Anri
POR
5. seed
13
-
SCHLESINGER Alice
GBR
4. seed
13
-
COSTA Catarina
POR
6. seed
13
-
SAYIT Kayra
TUR
4. seed
13
-
PEREZ Maria
PUR
7. seed
13
-
ROPER Miryam
PAN
8. seed
13
-
KARAPETIAN Ferdinand
ARM
8. seed
14
-
SMETOV Yeldos
KAZ
5. seed
14
-
KHAMZA Didar
KAZ
6. seed
14
-
RENSHALL Lucy
GBR
5. seed
14
-
KARAKAS Hedvig
HUN
-
14
-
BOZBAYEV Islam
KAZ
8. seed
15
-
NYAMSUREN Dagvasuren
MGL
7. seed
15
-
GANBAT Boldbaatar
MGL
6. seed
15
-
OZDOBA-BLACH Agata
POL
6. seed
15
-
ADLINGTON Sarah
GBR
5. seed
15
-
PUPP Reka
HUN
5. seed
15
-
MONTEIRO Telma
POR
-
15
-
STANGAR Marusa
SLO
7. seed
15
-
CHOUCHI Sami
BEL
8. seed
16
-
PACUT Beata
POL
5. seed
16
-
RODRIGUEZ Elvismar
VEN
8. seed
16
-
PERENC Agata
POL
6. seed
16
-
M BAIRO Anne Fatoumata
FRA
6. seed
16
-
DIAZ Adonis
USA
7. seed
17
-
MARET Cyrille
FRA
5. seed
17
-
CILOGLU Bilal
TUR
-
17
-
WATANABE Kiyomi
PHI
8. seed
17
-
KLAMMERT David
CZE
-
18
-
DOVDON Altansukh
MGL
4. seed
18
-
KRASNIQI Distria
KOS
8. seed
18
-
GUICA Ecaterina
CAN
7. seed
18
-
SOLIS Osniel
CUB
5. seed
19
-
BOROWSKA Anna
POL
-
19
-
BRIAND Etienne
CAN
-
20
-
BERNABEU Maria
ESP
-
20
-
FIGUEROA Julia
ESP
-
20
-
BOLD Gankhaich
MGL
-
20
-
GONZALEZ Asley
CUB
-
21
-
LIVESEY Amy
GBR
-
21
-
RAMOS Joana
POR
8. seed
21
-
KHYAR Walide
FRA
8. seed
22
-
UNGVARI Attila
HUN
-
22
-
PEREZ BOX Ana
ESP
-
22
-
GILES Chelsie
GBR
-
23
-
LEON Karen
VEN
6. seed
23
-
BROWN Colton
USA
-
24
-
GNETO Astride
FRA
-
24
-
GRANDA Andy
CUB
4. seed
25
-
HATTON Jack
USA
-
25
-
GAITERO MARTIN Alberto
ESP
6. seed
25
-
UNGVARI Miklos
HUN
-
25
-
IDDIR Alexandre
FRA
6. seed
25
-
DICKO Romane
FRA
7. seed
25
-
DIOGO Joana
POR
-
26
-
AXUS Benjamin
FRA
-
27
-
JABALLAH Faicel
TUN
5. seed
28
-
RAMIREZ Yahima
POR
7. seed
28
-
SAMPAIO Patricia
POR
8. seed
29
-
RINER Teddy
FRA
6. seed
30
-
CRISOSTOMO Joao
POR
7. seed
30
-
REVOL Cedric
FRA
-
37
-
DUPRAT Pierre
FRA
-
43
-
LE BLOUCH Kilian
FRA
8. seed
44
-
JEAN Daniel
FRA
-
56
-
KEITA Ibrahim
FRA
-
62
-
ZALAGH Nabil
FRA
7. seed
64
-